"Gogglebox. Przed telewizorem". Szczere wyznanie Ewy Mrozowskiej! Mocne słowa o hejcie, anoreksji i popularności

Ewa Mrozowska to jedna z bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Przez całe lata, razem z Sylwią Bombą, Ewa Mrozowska komentowała programy telewizyjne. Teraz natomiast zdecydowała się na bardzo szczery wywiad, w którym zdecydowała się na bardzo osobiste wyznania. Sprawdźcie.

Multimedia

Szczere wyznanie Ewy Mrozowskiej!

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z największych hitów telewizji TTV. Program nadawany jest od wielu sezonów, a widzowie wręcz pokochali uczestników programu, którzy na swoich kanapach oceniają programy telewizyjne. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie szeroko było komentowane programowe rozstanie Sylwii Bomby i Ewy Mrozowskiej.

Teraz Ewa Mrozowska zdecydowała się udzielić bardzo szczerego wywiadu redakcji "Co za tydzień TVN". W rozmowie z Dagmarą Olszewską, gwiazda TTV przyznaje, że na udział w programie namówiła ją Sylwia Bomba. Sama wcześniej wolała bezpiecznie być po drugiej strony kamery.

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba w nowych parach! Cichy konflikt między gwiazdami TTV?Zobacz więcej

Podjęcie decyzji o uczestnictwie w programie było dla mnie trudne. Wolałam zawsze stać po drugiej stronie. Lubiłam trochę szumu koło siebie, lubiłam sesje zdjęciowe, ale ostatecznie zawsze wybierałam anonimowość. Sylwia bardzo mnie namawiała, zaproponowała, żebym poszła z nią na casting. W końcu się zgodziłam. Obecnie staram się nie zwracać uwagi na popularność. Ona nigdy nie była moim celem - wyznała Ewa Mrozowska.

Dzięki programowi "Gogglebox", Ewa Mrozowska zyskała popularność, jednak nie zawsze jest to komfortowe. Niestety, łączy się to też z hejtem, który może dotknąć w najmniej oczekiwany sposób. W rozmowie z Dagmarą Olszewską Ewa Mrozowska wyjawiła:

Największym minusem popularności jest hejt. Ja nie mam go dużo, nie reaguję też, gdy ktoś mi mówi, że jestem głupia czy brzydka. Nie interesuje mnie to, ale boli mnie, gdy ktoś mówi o mojej rodzinie. Był taki moment, że ludzie źle się wypowiadali o moim dziecku. Mówili, że nie pokazuję go, bo jest brzydki i się go wstydzę. Błagam, ludzie, myślcie trochę. Dlaczego nikt się nie zastanowi, że ja nie chcę z syna robić produktu, że nie podchodzę do niego jak do maszynki do robienia pieniędzy w Internecie. Nie chcę większego "wow" na Instagramie, bo pokażę jego twarz.

Regina Krasnowska jest chora? Widzowie zaniepokojeni stanem zdrowia seniorki!Zobacz więcej

Jednocześnie, Ewa Mrozowska postanowiła opowiedzieć również o tym, jak walczyła z anoreksją.

To było tak, że ja o tym kiedyś powiedziałam, ale dla własnej obrony postanowiłam, że nie będę tego roztrwaniać. Więc tutaj też chciałabym krótko. To prawda, cierpiałam na anoreksję. Jest to choroba, z którą się żyje niemal do końca, bo epizody mogą nawracać, gdy dzieje się coś złego, traumatycznego. Ja byłam wtedy bardzo młoda, miałam 16 może 17 lat, bardzo schudłam. Zaważyło to na moim zdrowiu. W okresie dojrzewania spustoszyłam sobie organizm, do tej pory muszę za to płacić. Praktycznie do urodzenia Leona miałam takie epizody. Od kiedy urodziłam, zmieniło mi się myślenie. Zawsze mówiłam, że Leon mnie uzdrowił i pomógł mi się uporać z chorobą - wyjawiła Ewa Mrozowska w rozmowie z "Co za tydzień TVN".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Irmina (gość)

  anerekcji? Ooh prosze poprawic Ten blad! ! Wstyd!

  18.04.2022 13:05
 • elizabet (gość)

  Ewa masz pięknego synka wspaniałego partnera żyj swoim życiem i nie przejmuj się opinią innych

  18.04.2022 12:02
 • Julia Nowak (gość)

  Ewa jesteś fajną babką a synka nie pokazuj bo po co to Twoje dzieckoa Bomba jak bomba troche odkryla sie na programie rozrywkowym 99

  17.04.2022 16:46
 • Gosia (gość)

  Brawo Ewcia - chroń swojego synka i swoją rodzinę. Nie wszystko jest na sprzedaż! Jesteś śliczna, inteligentna i co ja bym dała za taką figurę! Nie daj się hejtujacym zazdrośnikom i frustratom. Jesteś super!

  17.04.2022 12:32
 • Aga (gość)

  Ewa bardzo pozytywnie się na nią patrzy widziałam Leosia ma piękne długie włoski jest ślicznym chłopcem ❤️ Ewa ma rację to nie jest produkt to mały chłopiec który chce mieć dzieciństwo

  17.04.2022 10:08
 • Willi (gość)

  Proszę robic swoje i głowa do góry....a na bombę proszę uważać bo ma ciśnienie ma szkło

  17.04.2022 09:22
 • Gośka (gość)

  Jest pani super. Bardzo lubię panią oglądać A bzdurnymi komentarzami proszę się nie przejmować.

  17.04.2022 08:02
 • Jacek B (gość)

  Jak najdalej od Bomby,,,

  16.04.2022 22:56
 • Renata (gość)

  Jesteś fajną normalna kobietką pozdrawiam i życzę uśmiechu na twarzy

  16.04.2022 21:45
 • Ruda (gość)

  Uwielbiam panią jest pani super a hejtami proszę się nie przejmował zawsze muszą sobie znaleźć jakiś temat boby indie nudziło pozdrawiam panią oraz całą rodzinke

  16.04.2022 20:54
 • Nina.... (gość)

  Bardzo dobrze , że rozstała się z tą pazerną i głupkowatą jak na swój wiek Bombą,ona robi wrażenie jakby miała źle pod czachą,,,,. Teraz nie dziwię się , że ją koleś zostawił . Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia dla ciebie i dziecka i mężusia. Acha przystojniak z mężusia .

  16.04.2022 19:59
 • Babcia Frania (gość)

  Jesteś super tylko bomba Cię zagłusza.Nie przejmuj się durnymi komentarzami.Nie widziałam Twojego Leosia ale widząc Ciebie to cukiereczek.Pozdrawiam.

  16.04.2022 18:52
 • Natt (gość)

  Ja nie wiem - kobieta nie chce dziecka pokazać to już od razu że brzydkie i się go wstydzi? A co to jest jakiś obowiązek pokazywania swoich dzieci? Dobrze ze nie pokazuje, ma swój rozum i tyle. Mnie nie ma ani na fb, ani na ig, także zadni moi "znajomi" nie wiedzą co u mnie słychać, a żeby zobaczyć moje dzieci to muszą się pofatygować.

  16.04.2022 14:40
 • Xxxx (gość)

  Jest Pani B.fajna osobą

  16.04.2022 14:35
 • Asd (gość)

  Ewa mniej plastiku i pozerstwa przed kamerą, mniej popisywania się zacznij być tą osobą jaką byłaś na początku produkcji.

  16.04.2022 11:23
 • Slawek (gość)

  Dla mnie jesteś mega super.

  16.04.2022 10:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×