"Gogglebox. Przed telewizorem". Wiadomo, kiedy Marek Morus się ożeni! Gwiazda TTV opowiedziała nam o swoich ślubnych planach. Co sądzą o tym jego byłe partnerki? [TYLKO U NAS]

Marek Morus jakiś czas zaręczył się ze swoją obecną partnerką Katarzyną. Teraz gwiazda TTV wraz ze swoją narzeczoną zaczynają myśleć nad przygotowaniami do najważniejszego dnia w ich życiu. W rozmowie z naszym serwisem Morus postanowił opowiedzieć o tym, kiedy i jak będzie wyglądał jego ślub! Zdobył się również przy tym na kąśliwą uwagę na temat swoich byłych dziewczyn.

Multimedia

Marek Morus zdobył ogólnopolską rozpoznawalność za sprawą swojego wieloletniego udziału w jednym z największych hitów telewizji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie do dziś mogą podziwiać jak wraz z Big Boyem i Naganą komentują największe telewizyjne hity. Morusa można było oglądać również w ostatniej edycji "Kanapowców".

Prywatnie Marek Morus jest związany ze swoją partnerką Kasią, której niedawno z powodzeniem się oświadczył.

Marek Morus opowiedział nam o swoich ślubnych planach

Gwiazdor TTV i jego narzeczona pomału zaczynają szykować się do najważniejszego dnia w ich życiu. W rozmowie z Telemagazynem Marek Morus postanowił opowiedzieć o tym, jak będą wyglądały jego ślub i wesele. Okazuje się, że marzy mu się wesele "oldschoolowe", w starym stylu. Podał przy tym również jego przybliżoną datę.

Myśleliśmy o tym, żeby zrobić jakieś takie kameralne coś w Kielcach. Mamy pod Kielcami takie miejsce gdzie jest skansen w tokarni i tam jest kościół, są wiatraki jest turbo "oldschool". Takie czasy Kmicica i zrobić taką imprezę na 60 osób. Jakiś namiot, na pewno sezon letni i na pewno w ciągu dwóch lat. Mam nadzieję, bo to jest dziewczyna mojego życia. Nigdy nie czułem się przy żadnej kobiecie tak jak przy niej - wyznał Marek Morus w rozmowie z naszym serwisem.

Przy okazji, w swoim stylu skomentował zachowanie swoich byłych partnerek, które jego zdaniem wciąż nie dają mu o sobie zapomnieć.

Moje byłe na przykład płaczą mi na Instagramach i na Whatsappach: "O, tylko ty mnie kochałeś". Nie! Tylko Kaśka mnie kocha i tylko ja kocham Kaśkę. - stwierdził.

Pełną wypowiedź Marka Morusa można obejrzeć poniżej

Zobacz galerię

Piotr Mróz zostanie ojcem bliźniaków? Wiadomo, kiedy weźmie ślub z Agnieszką Wasilewską! [TYLKO U NAS]Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Asiunta (gość)

    Czy Telemagazyn może zweryfikować info? Piszecie, że Jego obecna partnerka DOMINIKA , a sam Morus mówi moja dziewczyna KASIA🤦

    12.08.2022 08:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×