"Gogglebox. Przed telewizorem". Żałoba w rodzinie Izabeli Zeiske! Nie żyje babcia Joachima

Tegoroczna Wielkanoc dla rodziny Izabeli Zeiske była inna nie tylko z powodu szalejącej pandemii koronawirusa. Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pożegnała bliską osobę! Zmarła babcia Joachima.

Multimedia

To zdecydowanie była inna Wielkanoc dla rodziny Izabeli Zeiske. Sympatyczna uczestniczka show "Gogglebox. Przed telewizorem" poinformowała w Wielkanocną Niedzielę, że zmarła jej teściowa. Zeiske napisała:

Kochani życie składa się z radości i smutku moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj popołudniu zmarła moja Kochana Teściowa ......

Izabela Zeiske na czułych zdjęciach z mężem. Dlaczego nie występuje w show TTV?Zobacz więcej

Swoją babcię za pomocą mediów społecznościowych pożegnał również Joachim Zeiske, czyli syn Izabeli, z którym w programie TTV komentuje różne audycje telewizyjne. Joaachim napisał:

Wielka Sobota już nigdy nie będzie dla mnie taka sama. Wczoraj odeszła moja Kochana Babcia...

Te wpisy poruszyły Internautów, którzy modlą się za zmarłą seniorkę. Pod zdjęciami możemy przeczytać takie komentarze jak m,in. (pisownia oryginalna):

Wyrazy współczucia. Pozdrowienia dla Wass!

Łącze sie z Wami w bólu (*)

Bardzo współczuję proszę przyjąć moje kondolencje i przekazać mężowi, setki ludzi myślami są z wami 😢

Bardzo mi przykro, to trudny czas pełny smutku i żalu ale piękne wspomnienia o Niej będą zawsze z Wami i chociaż nie ma Jej już z Wami to zawsze będzie w Waszych sercach. ♥️

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Discopolo (gość)

    Alex kogo to obchodzi?

    03.07.2020 09:48
  • Aga (gość)

    Nie wiem czy Iza i Joachim wystąpią w 13 sezonie Google Box

    14.06.2020 09:52
  • Pola (gość)

    A kogo to obchodzi? A kto to jest ta Zeiske?

    14.04.2020 16:40
  • Ola (gość)

    Wspolczuje twojemu mezowi a ty prodokujesz sie z synalkiem. Wstyd cala polska sie z was smieje czy ty kobieto. Nie wiesz ze telewizja zrobi wszystko zeby was osmieszyc

    14.04.2020 09:53
  • Krzysztof (gość)

    Ta peruka...tradycyjnie..

    14.04.2020 07:31
  • Uhaha (gość)

    Po co taki artykuł w takim Miejscu????.Czy to można też sprzedać??Żenada

    13.04.2020 20:19
  • Baksik (gość)

    Pani Agnieszko czegoś tu nie rozumiem, rodzina ma modlić się do Boga o zdrowie martwego ciala ? Czy czegoś tu nie rozumiem ?

    13.04.2020 19:28
  • Ja (gość)

    Smutne ale nic nie poradzimy pozostanie tylko żal

    13.04.2020 16:31
  • Ja (gość)

    Smutne ale nic nie poradzimy pozostanie tylko żal

    13.04.2020 16:31
  • Gość (gość)

    [*] pokój jej duszy,szkoda takich osób,powinny zyć jak najdłużej a niecj zdychają oszusci,bandyci,dręczyciele oraz ci co będąc 100% facetem albo kobietą zachciewa im się zmieniac w kobiete i na odwrót,oraz geje i lesby,szkoda ze koronawirus takich nie zaatakował,swiat bylby czysty i wolny od debilizmu.

    13.04.2020 16:17
  • Aga (gość)

    Wieczny odpoczynek racz jej dać panie bardzo wam współczuję

    13.04.2020 13:16
  • Andre (gość)

    Każdego dnia ktoś umiera.A kim ona jest ta Zeiske i jej teściowa że trzeba o tym pisać prócz tego że rozwala swoje tłuste cztery litery w googlebox

    13.04.2020 13:03
  • Adolf Gittler (gość)

    Wspolczuje ale publikacja w spolecznosciowych mediach nie jest to dobrym miejscem na prywatne zaloby.

    13.04.2020 12:29
  • Adam (gość)

    Jnnych rodzice tez odeszli a tego tak nie nagłasniano

    13.04.2020 12:28
  • Agnieszka (gość)

    Bardzo współczuję. To jest smutne ale będą piękne wspomnienia! Módlcie się do Boga o zdrowie. Niech pozostaną w waszych w sercach.

    13.04.2020 12:14
  • Agnieszka (gość)

    Bardzo współczuję. To jest smutne ale będą piękne wspomnienia! Módlcie się do Boga o zdrowie. Niech pozostaną w waszych w sercach.

    13.04.2020 12:14
  • Agnieszka (gość)

    Bardzo współczuję. To jest smutne ale będą piękne wspomnienia! Módlcie się do Boga o zdrowie. Niech pozostaną w waszych w sercach.

    13.04.2020 12:14
  • Agnieszka (gość)

    Bardzo współczuję. To jest smutne ale będą piękne wspomnienia! Módlcie się do Boga o zdrowie. Niech pozostaną w waszych w sercach.

    13.04.2020 12:14
  • Agnieszka (gość)

    Bardzo współczuję. To jest smutne ale będą piękne wspomnienia! Módlcie się do Boga o zdrowie. Niech pozostaną w waszych w sercach.

    13.04.2020 12:13