gogglebox. przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba na pogrzeb Jacka Ochmana wybiera się bez córki. Gwiazda może liczyć na wsparcie w trudnym czasie

Sylwia Bomba nie ma ostatnimi czasy najlepszej passy - uczestniczka hitu TTV musi mierzyć się ze śmiercią byłego partnera i ojca jej córeczki. Nagłe odejście Jacka Ochmana postanowiło ją przed trudnymi decyzjami. Jedna z nich, o której opowiedziała publicznie wywołała nie lada zamieszanie wokół Bomby. Na szczęście gwiazda w tym trudnym czasie ma na kogo liczyć.

10.08.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Wiadomo, kiedy Marek Morus się ożeni! Gwiazda TTV opowiedziała nam o swoich ślubnych planach. Co sądzą o tym jego byłe partnerki? [TYLKO U NAS]

Marek Morus jakiś czas zaręczył się ze swoją obecną partnerką Dominiką. Teraz gwiazda TTV wraz ze swoją narzeczoną zaczynają myśleć nad przygotowaniami do najważniejszego dnia w ich życiu. W rozmowie z naszym serwisem Morus postanowił opowiedzieć o tym, kiedy i jak będzie wyglądał jego ślub! Zdobył się również przy tym na kąśliwą uwagę na temat swoich byłych dziewczyn.

09.08.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Ewa Mrozowska odchodzi z programu! "Zasady którymi kieruje się w życiu, uniemożliwiły mi dalszy udział"

Ewa Mrozowska od ośmiu lat pojawiała się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Wraz z Sylwią Bombą wspólnie komentowały to, co telewizja ma do zaprezentowania, gromadząc tym sposobem liczne grono. Teraz, po niespełna dekadzie, jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd formatu poinformowała, że to już koniec - więcej Ewy Mrozowskiej w "Gogglebox. Przed telewizorem" nie zobaczymy. Gwiazda załączyła kilka słów wyjaśnienia.

08.08.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba postanowiła stanąć w obronie Joanny Opozdy! "Moja sytuacja jest i była bardzo podobna do twojej"

Od kilku dni media żyją konfliktem, jaki wywiązał się między Joanną Opozdą, a Antkiem Królikowskim. Znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba postanowiła nagrać oświadczenie, w którym staje po stronie aktorki, twierdząc, że była kiedyś w podobnej sytuacji. Stwierdziła także, że nie każdy mężczyzna dojrzał do roli ojca.

19.07.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Joachim Zeiske zmienił się nie poznania! Gwiazdor TTV zaszalał z fryzurą!

"Gogglebox. Przed telewizorem" to program, który szturmem zdobył polską telewizję. Chyba nikt nie spodziewał się aż takiego sukcesu! Jedną z gwiazd programu telewizji TTV jest Joachim Zeiske, który ocenia programy telewizyjne razem z mamą i babcią. Teraz jednak młody mężczyzna nie przypomina dawnego siebie! Zaszalał z fryzurą! Zobaczcie sami!

13.07.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Marta Gołębiowska opowiedziała o groźnym wypadku, który cudem przeżyła. "Złamałam dziewięć kręgów"

Marta Gołębiewska jest widzom dobrze znana za sprawą programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i teleturnieju "99 - gra o wszystko". Choć cechuje ją szeroki uśmiech i pozytywne nastawienie, nie zawsze miała powody do radości. Jak wyznała na kanapie "Dzień dobry TVN", do dziś odczuwa konsekwencje groźnego wypadku który cudem przeżyła!

08.07.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Mateusz "BigBoy" Borkowski spalił swoje dawne zdjęcie! Przez ostatnie lata schudł ponad 170 kilogramów!

Mateusz "Big Boy" Borkowski to jeden z najbardziej znanych uczestników programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Na przestrzeni ostatnich lat "Big Boy" przeszedł ogromną metamorfozę i schudł aż o ponad 170 kilogramów! To robi wrażenie! Jak tego dokonał? Mężczyzna właśnie pożegnał się ze swoim dawnym wizerunkiem!

04.07.2022Gogglebox. Przed telewizorem

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×