gogglebox

"Gogglebox. Przed telewizorem". Zobacz, jak żyją i mieszkają: Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska, Dominik Abus i pozostali bohaterowie hitu TTV

"Gogglebox. Przed telewizorem" obsada prywatnie. Jak żyją i mieszkają gwiazdy popularnego programu kanału TTV? Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska, Dominik Abus, Ewa Mrozowska-Kozłowska oraz Patrycja Szreder chętnie pokazują w sieci swoją codzienność. Zobaczcie, jak wiedzie się bohaterom "Gogglebox. Przed telewizorem". Publikujemy ich prywatne zdjęcia.

15.02.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Pałacowe love". Mariusz Kozak i Jacek Szawioła z "Gogglebox" poprowadzą randkowy show TTV! Kiedy premiera?

„Pałacowe love” to nowy, autorski format randkowy Player Original, który na antenie stacji TTV pojawi się już 1 lutego 2022. Młode pary, które wezmą udział w tym kostiumowym programie na kilka tygodni przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam, cofną się w czasie o 200 lat, by odcięci od pokus współczesnego świata, skupić się na wzmocnieniu swoich relacji i zawalczyć o nagrodę główną!

15.01.2022Pałacowe love

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska pokazała swoje ślubne zdjęcie! Razem z Arturem Kotońskim zmienili się nie do poznania!

Agnieszka Kotońska to już prawdziwa legenda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka polaryzuje widzów; część ją kocha, inni nienawidzą, ale nie da się ukryć, że jest jedną z najbardziej barwnych postaci show TTV. Teraz celebrytka postanowiła pokazać swoje, wcześniej niepublikowane, zdjęcie ślubne! Ale się zmieniła!

13.01.2022Gogglebox. Przed telewizorem

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×