gokberk demirci

Hande Erçel i Kerem Bürsin, Özge Yağız, Gökberk Demirci i inni. Oto najpiękniejsze pary w tureckim show-biznesie. Zobaczcie ich romantyczne zdjęcia!

Święto zakochanych celebruje się co prawda raz w roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wspomnieć najpiękniejsze pary w tureckim show-biznesie. Gwiazdy tureckich seriali chętnie dzielą się miłością w mediach społecznościowych! Hande Erçel i Kerem Bürsin, Özge Yağız, Gökberk Demirci - oni nie są wyjątkiem! Przedstawiamy najpiękniejsze pary tureckiego show-biznesu - zobaczcie ich romantyczne zdjęcia!

21.10.2022Ranking

Tureckie seriale. Te gwiazdy budzą niechęć wśród fanów! Które role sprawiły, że są tak nielubiani? Oberwało się Özge Yağız, Hatice Öztürk i Cemre Melis Çınar, ale nie tylko!

Jeżeli jesteś fanem tureckich seriali, z pewnością masz swoich ulubieńców. Oraz listę tych aktorów, na widok których ma się ochotę sięgnąć po pilota by zmienić kanał! Zapytaliśmy fanów, którzy tureccy aktorzy i aktorki budzą w nich niechęć. Sprawdź, kogo wskazali!

12.10.2022Ranking

Tureckie seriale. Najwięksi przystojniacy z tureckich seriali - ranking "Pytanie na śniadanie". Oni podbijają świat! Can Yaman, Burak Özçivit, Onur Tuna, Gökberk Demirci, Halit Ergenç

Tureckie seriale nie bez przyczyny cieszą się taką popularnością. Fabuła, która jest zgoła odmienna od europejskich standardów, piękne aktorki i przystojni aktorzy... Każdy z nich to rozkosz dla oczu, zwłaszcza damskich i każdy budzi spore emocje wśród widzów! W "Pytanie na śniadanie" polscy widzowie i widzki rozstrzygnęli, który gwiazdor produkcji znad Bosforu jest najprzystojniejszym.

22.09.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×