"Goldbergowie". Przenieś się do lat 80. razem z Comedy Central [ZDJĘCIA]

Kasety VHS, walkmany, kolorowe ubrania i dziwne fryzury, czyli lata 80. w czystej postaci. Wszystko to powraca w Comedy Central za sprawą komedii „Goldbergowie” opowiadającej o przygodach ekscentrycznej rodziny. Premiera już 4 maja o 22:00!

Multimedia

"GOLDBERGOWIE" ODCINEK 1 - W CZWARTEK, 4 MAJA, O GODZINIE 22.00 NA ANTENIE COMEDY CENTRAL

Poznajcie Goldbergów – nietypową, ale kochającą się rodzinę z przedmieścia żyjąca w barwnych latach 80. Na czele tej szalonej familii kroczą nadopiekuńcza Beverly oraz jej troskliwy, choć szorstki mąż, Murray. Małżeństwo stara się zapanować na trójką swoich dzieci: atrakcyjną 17-latką Ericą, Barrym z syndromem środkowego dziecka i 11-letnim Adamem, który zaczyna odkrywać otaczający go świat. Razem z nimi mieszka senior rodu, Albert „Pops” Solomon - zwariowany starszy pan uczący najmłodszego wnuka tajnych technik podrywu.

"Szybcy i wściekli 8". Mokry sen Amerykanów, czyli Make America Great Again!Zobacz więcej

Ta rodzina to mieszanka wybuchowa silnych charakterów, co sprawia, że zwykłe sytuacje zamieniają się w prawdziwy komediowy show. Zwariowane życie Goldbergów uwiecznia dzięki kamerze wideo najmłodszy członek rodziny, Adam, tworząc zabawny obraz szczęśliwego dorastania.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • tato zrob ze mnie mojzesza (gość)

    jedno słowo: LIPA

    31.12.2017 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×