"GoldenEye". Izabella Scorupco - polska dziewczyna Bonda ma 51 lat i wygląda lepiej, niż kiedykolwiek!

Izabella Scorupco to jedna z tych aktorek, która bardziej znana jest za granicą niż w Polsce, a jest przecież polską dziewczyną Bonda - zagrała u boku Pierce'a Brosnana w "GoldenEye". 4 czerwca 2020 roku skończyła 51 lat. Jak dziś wygląda?

Multimedia

Izabella Scorupco skończyła 51 lat!

Z Polski wyjechała jako dziecko. Zamieszkała w Szwecji, gdzie rozpoczęła swoją karierę aktorską. Urodzona 4 czerwca 1970 roku Izabella Scorupco została zauważona przez reżysera Staffana Hildebranda, gdy miała 17 lat. Zagrała w szwedzkim filmie dla nastolatków "Nikt tak nie kocha jak my" i zaliczyła swój pierwszy sukces. Później rozpoczęła pracę jako modelka, a następnie - piosenkarka.

Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego ma już 24 lata i współpracuje z gwiazdą Hollywood!Zobacz więcej

W 1989 r. zafascynowana muzyką lat 70. nagrała singiel "Substitute" z repertuaru zespołu ABBA, a jej album został okrzyknięty Złotą Płytą. Dwa lata później w MTV jednym z popularniejszych teledysków był klip Izabelli Scorupco do utworu "Shame, Shame, Shame".

Dzięki roli w filmie "Łzy Piotra", Iza została zauważona przez osoby przygotowujące casting do nowego filmu o Jamesie Bondzie. W 1995 roku Polka zagrała Rosjankę Natalię Simonową w 17. filmie o przygodach agenta 007, "GoldenEye". Wystąpiła u boku debiutującego w roli Bonda Pierce’a Brosnana. Dopiero cztery lata później Scorupco zagrała w polskim filmie. Wcieliła się w postać Heleny Kurcewiczównej w "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana.

W 1996 roku Scorupco wyszła za mąż za polskiego hokeistę Mariusza Czerkawskiego. Para ma córkę Julię, ale ich związek nie przetrwał. Do rozwodu doszło w 1998 roku. Kilka lat później Izabella poślubiła PR-owca Jeffreya Reymonda, z którym ma syna Jacoba Martina. Rozwiedli się w 2015 roku, a w 2019 roku mężem Polki został szwedzki biznesmen Karl Rosengren. Oboje mieszkają w Los Angeles. Jak obecnie wygląda Izabella Scorupco? Zobacz w naszej galerii!

Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego ma już 24 lata i współpracuje z gwiazdą Hollywood!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×