"GoldenEye". Izabella Scorupco - polska dziewczyna Bonda - zachwyca w bikini podczas wakacyjnego wypadu

Izabella Scorupco to jedna z niewielu polskich aktorek, która zrobiła karierę za granicą. Najlepiej pamiętamy ją jako dziewczynę Bonda w "GoldenEye" - niestety, scenarzyści postanowili zrobić z niej Rosjankę. Scorupco skończyła w tym miesiącu 51 lat i wygląda rewelacyjnie!

Multimedia

Izabella Scorupco wciąż wygląda jak dziewczyna Bonda

Wyświechtane sformułowanie "czas się dla niej zatrzymał" może zostać użyte w przypadku Izabelli Scorupco z czystym sumieniem. 51-latka wygląda równie świeżo i naturalnie, jak ćwierć wieku temu, kiedy zagrała u boku Pierce`a Brosnana:

Jak ona to robi? Jak zachowuje dziewczęcy urok? Może to jej ulubione śniadanie - szwedzki kawior na serze Herrgård? A może po prostu szczęście w życiu osobistym?

Zagrała w "Ogniem i mieczem", była dziewczyną Bonda. 51-letnia Izabella Scorupco wygląda lepiej, niż kiedykolwiek! Zobacz więcej

Izabella Scorupco jest obecnie w trzecim związku małżeńskim, z Karlem Rosengrenem. Ma dwoje dzieci - syna Jacoba Martina Raymonda z drugim mężem i córkę Julię z Mariuszem Czerkawskim. Rozmawia z nią po polsku i nazywa Juliusią. Julia jest nie tylko piękna, ale i zdolna - znalazła się na okładce "Time`a" jako dzielna dziewczyna, która w czasie pandemii ukończyła studia na prestiżowym Berkeley University.

Od pięknej Izy oczekujemy więcej filmowych ról!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×