"Gomorra" sezon 5. Ruszyły zdjęcia do ostatniego sezonu serialu! Gennaro i Ciro przejmą Neapol?

Doskonałe wiadomości dla wszystkich fanów włoskiego serialu "Gomorra". Właśnie ruszyły zdjęcia do 5. sezonu serialu, który jednocześnie będzie finałem historii Gennaro Savastano i Ciro Di Marzio!

Multimedia

"Gomorra" przez wielu jest uważana za jeden z najlepszych seriali kryminalnych w Europie. Nie bez powodu, bo każdy z odcinków produkcji nie tylko trzyma w napięciu, ale przede wszystkim przedstawia pasjonującą i emocjonalna historię Neapolu opanowanego przez gangi narkotykowe. Tam życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia, liczą się tylko pieniądze i wpływy.

W tej rzeczywiście próbują się odnaleźć dawni wrogowie i późniejsi bracia, czyli Gennaro Savastano i Ciro Di Marzio. Pierwszy, jako potomek słynnej rodziny Savastano, cały czas stara się udowodnić, że jest lepszy od swojego ojca. Drugi, przez całe lata żyjący w cieniu i poniżany przez rodzinę Savastano, chciał od dawna sam stać się szefem, jednak gdy już osiągnął szczyt, to zapłacił za niego najwyższą cenę i teraz już nie ma dla kogo żyć.

"Nieśmiertelny". Łotewska przygoda Ciro Di Marzio, czyli wielki powrót "Gomorry" w wersji filmowej! Zapowiedź 5. sezonu serialu?Zobacz więcej

O starcie zdjęć do 5. sezonu "Gomorry" poinformowali aktorzy wcielający się w Gennaro i Ciro, czyli Salvatore Esposito i Marco D'Amore. Panowie napisalI:

To ostatni sezon. Ostatni kawałek naszej historii, ostatni odcinek drogi. Ty i ja zawsze ramię w ramię.

Bezpośrednią zapowiedzią 5. sezonu "Gomorry" jest film "Nieśmiertelny", w którym dowiadujemy się, co spotkało Ciro po zakończeniu 3. sezonu serialu. Czy teraz wróci do Neapolu, aby razem z Gennaro przejąć narkotykowy interes i zemścić się na wrogach?

Wkrótce ruszą zdjęcia do finału włoskiego klasyka? Na fanów czeka wielki powrót Ciro?Zobacz więcej

Zdjęcia do nowych odcinków "Gomorry" właśnie ruszyły i planowo mają zakończyć się w kwietniu przyszłego roku. Oprócz Neapolu, twórcy planują kilka zagranicznych wycieczek, w tym po raz kolejny zabiorą widzów do Rygi, gdzie rozgrywała się akcja "Nieśmiertelnego". Za reżyserię 5. sezonu odpowiadają Claudio Cupellini i Marco D'Amore, natomiast autorami scenariusza są Leonardo Fasoli, Maddalena Ravagli, Gianluca Leoncini i Valerio Cilio.

"Gomorra 5" na ekranach telewizorów najwcześniej pojawi się pod koniec 2021 roku bądź dopiero w 2022 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nerwowo czekam (gość)

    Serial mega, jest grubo. Szkoda ze tyle czekania... Popuscilem :/ 🤣

    28.09.2020 00:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×