"Gomorra" sezon 5. Wkrótce ruszą zdjęcia do finału włoskiego klasyka? Na fanów czeka wielki powrót Ciro?

"Gomorra" to serial, który już teraz można określić mianem kultowego. Widzowie pokochali włoski kryminał, więc nic dziwnego, że wyczekują nowych odcinków z wielką niecierpliwością. Kiedy można spodziewać się 5. sezonu "Gomorry"?

Multimedia

Jak poinformował w jednym z wywiadów Riccardo Tozzi, prezes studia Cattleya, zdjęcia do 5. sezonu "Gomorry" ruszą prawdopodobnie latem, a konkretniej rzecz ujmując między lipcem a sierpniem. Obecnie trwają jeszcze prace nad scenariuszami nowych odcinków, w które naturalnie zaangażowany jest sam Roberto Saviano.

Co dalej z Ciro Di Marzio? Film jest kontynuacją serialowej "Gomorry"?Zobacz więcej

W tym momencie wiadomo, że pięć pierwszych odcinków "Gomorry 5" wyreżyseruje Marco DAmore, czyli odtwórca roli Ciro Di Marzio, a później kamerę przejmie Claudio Cupellini. Jak zapowiada Tozzi:

Piąty sezon "Gomorry" będzie inny od wcześniejszych. Mamy na to specjalny pomysł. Dodatkowo czujemy, że to ostatni sezon i tak o nim myślimy.

Czy to oznacza, że w nowych odcinkach do gry wróci Ciro Di Marzio? Ostatnio tę postać można było podziwiać w filmie "Nieśmiertelny", który jest traktowany jako pomost pomiędzy ostatnimi sezonami "Gomorry".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×