"Gorączka złota" odcinek 3. s. 6. Przeprowadzka potwora

Tony’emu Beetsowi i jego zespołowi wreszcie udało się uruchomić liczącą 75 lat pogłębiarkę. Maszyna jest sprawna i wydobywa złoto, jednak liczono na więcej. W pierwszych dniach uzyskali zaledwie 20 uncji złota. To o wiele za mało.

Multimedia

"Gorączka złota" odcinek 3. s. 6. - Discovery Channel, czwartek, 28.01.2016, godz. 21:00

Tony zainwestował w maszynę aż milion dolarów. Jeśli chce, aby pieniądze zwróciły mu się jeszcze w tym sezonie, pogłębiarka musi wydobywać przynajmniej 50 uncji złota tygodniowo. Tony i Gene spróbują dowiedzieć się, co stoi im na przeszkodzie.

Z kolei Parkera Schnabela prześladuje pech. Po problemach ze skompletowaniem zespołu poszukiwaczy, hospitalizacji ukochanego dziadka i kłótni z Tonym Beetsem o możliwość eksploatacji jednej z działek, wreszcie on i jego ludzie mogą przystąpić do pracy. Dokładnie rok temu o tej samej porze, Parker mógł się pochwalić wydobyciem już 80 uncji złota. Teraz nie zaczęli jeszcze nawet eksploatacji… Niestety, ekipa żółtodziobów, którą wziął pod swoje skrzydła, radzi sobie słabo. Zaledwie 22-letnia Emily stanęła przed największym zadaniem w swoim życiu. Parker zmusza ją do obsługi ogromnej koparki. Dziewczyna radzi sobie średnio. Presja wywoływana przez Parkera sprawia, że nagle doznaje ataku paniki. Czy poradzi sobie z zadaniem?

Zaledwie kilka mil dalej największy brodacz wśród poszukiwaczy, Todd Hoffman, napotyka poważne trudności przy próbie przeniesienia ogromnej wypłukiwarki, ważącej 50 ton. Ta maszyna jest kluczowa dla powodzenia planu Todda – pobicia własnego rekordu z poprzedniego sezonu. Mężczyzna, wraz z Dave’em Turinem, wsiadają do dwóch koparek, aby podjąć się próby przeniesienia urządzenia kilkaset metrów dalej. Niestety, droga po której będą się poruszać pełna jest zakrętów i wykrotów. Czy powiedzie się to ryzykowne zadanie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×