Górniak chwali Wojewódzkiego. Na złość Kozyrze?

Od kiedy Robert Kozyra pojawił się w "Mam talent!" nie kończą się złośliwe potyczki między nim a Edytą Górniak. Ot, sprawa z historii...

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: WOJEWÓDZKI NIE WPUŚCI KOZYRY DO "MAM TALENT"? KUBA O EDYCIE: ŚWIAT SIĘ ŚMIEJE

Górniak i Kozyra byli przed kilkunastu laty parą, później się rozstali, i - jak to bywa - ich uczucia pozostały silne, acz zmieniły znaki... Miłość zamieniła się co najmniej w niechęć i teraz oboje przy każdej okazji wymieniają publicznie złośliwości. Tym razem zyskuje na tym Kuba Wojewódzki, który także nie lubi Kozyry. Z wzajemnością, zresztą...

  • *Brakuje w tym programie Kuby Wojewódzkiego. On w swoich ripostach, swoim poczuciu humoru i spostrzegawczości jest niedościgniony. Szczególnie jeśli chodzi o krytykę przed kamerą* - powiedziała Górniak "Super Expressowi" o najnowszej edycji "Mam talent!".

CZYTAJ TAKŻE: KOZYRA ZJECHAŁ WIDEO GÓRNIAK GÓRNIAK: TRZYMAM KCIUKI ZA KOZYRĘ

  • Kamera zdemaskowała wielu ludzi w rożnych programach. Wszyscy byliśmy tego świadkami. Kamera obnaża. Można udawać do pewnego momentu, ale prawda ma inne korzenie i inną siłę przekazu niż kłamstwo. Jeśli nie ma się właściwych korzeni, to zawsze coś w końcu się przechyli - przypomina Górniak.

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Szczerze to ma kobieta rację. Nie przepadam za Wojewódzkim ale w tym programie był super. Kozyra jest jakiś taki nienaturalny. Może z czasem się rozkręci, ale chyba raczej nie.

    24.09.2011 09:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×