Górniak dostanie 70 tysięcy za jubileusz

Każdy chciałby tak świętować! Już za dwa tygodnie na Festiwalu TOPtrendy Edyta Górniak (38 l.) będzie obchodzić jubileusz swojej pracy artystycznej.

Multimedia

Jak dowiedział się Fakt, telewizja za ten jeden występ ma zapłacić piosenkarce aż 70 tys. złotych!

Już od tygodnia w mediach huczy od plotek na temat szczegółów dawno zapowiadanego jubileuszu Edyty Górniak. Negocjacje między Polsatem a Edytą były bardzo burzliwe, a sam koncert wisiał już na włosku. Powodów wymieniano wiele. Różne wizje oprawy artystycznej, zmiany w repertuarze czy zastrzeżenia co do zespołu i akustyki.

Prawda jest jednak bardzo prozaiczna. Fakt dowiedział się, co tak naprawdę mogło być przyczyną przeciągających się bez końca negocjacji. - Wszystkie informacje o sprawach artystycznych, to bzdury. Repertuar jest już dawno wybrany i wszystko prawie dopięte na ostatni guzik. Poszło o pieniądze - powiedział nam człowiek znający szczegóły rozmów.

Górniak podobno zażądała od stacji aż 150 tys. złotych. To astronomiczna kwota, o której inne występujące na festiwalu gwiazdy mogłyby tylko pomarzyć. Ale Edyta bardzo się ceni i uważa się za prawdziwą diwę polskiej sceny. Na dodatek gwiazda ponoć postawiła Polsat pod ścianą, bo o swych oczekiwaniach poinformowała stację bardzo późno. A dla Polsatu stawka, jaką zaproponowała Górniak była szokiem. W końcu Edyta przez ostatnie lata była ich gwiazdą i regularnie występowała na antenie m.in. jako jurorka show "Jak Oni Śpiewają". Jej jubileusz na TOPtrendach wydawał się więc naturalną koleją rzeczy i nikt nie spodziewał się aż takich wymagań finansowych.

Choć do festiwalu zostały zaledwie dwa tygodnie Polsat postanowił nie uginać się i zaczął twardo negocjować. Właśnie dlatego obie strony doszły do porozumienia dopiero przedwczoraj. Stanęło na kwocie 70 tys złotych. - To dużo mniej niż żądała, ale i tak to ogromna kwota - powiedział nam informator.

Zobacz również: [Gdy pada, Mucha nie siada](http://www.fakt.pl/Gdy-pada-Mucha nie-siada,artykuly,71984,1.html)

Czytaj także: Prawo jazdy Górniak transmitowane w TV? Czy Górniak znów będzie jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce? Edyta Górniak na Eurowizji 2010!?

Komentarze

Skomentuj
 • Tylko tyle? (gość)

  Uważam,że jeśli jeszcze w 2007 Dodzie za koncert w sylwestra zapłacono 200 000 tysięcy złotych,a nie ma co ich nawet porównywać,to Edyta Górniak za swój jubileusz powinna dostać co najmniej 400 000 tysięcy zł.

  17.05.2010 21:45
 • Tylko tylr (gość)

  Uważam,że jeśli jeszcze w 2007 Dodzie za koncert w sylwestra zapłacono 200 000 tysięcy złotych,a nie ma co ich nawet porównywać,to Edyta Górniak za swój jubileusz powinna dostać co najmniej 400 000 tysięcy zł.

  17.05.2010 21:44
 • tym (gość)

  Przesadzacie. Gwiazdy ktore graja na firmowych eventach nieraz biora kwoty rzedu paredzeisiat tysiecy. Uwazam ze wywalczyla adekwatna sume. A ile wolala na poczatku to jest niewazne, zawsze sie wola na poczatku wiecej :)

  17.05.2010 19:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×