Górniak i Krupa kłócą się o syna!?

Rozwód i równy podział opieki nad synem Allanem poszedł gładko. Prawdziwa batalia zaczęła się dopiero teraz?

Multimedia

Allan potrzebuje mamy i taty, i my oboje go potrzebujemy. I będziemy dzielić ten czas, tak by Allan zawsze był uśmiechnięty. Przez ostatnie miesiące dzieliliśmy się po równo. Tydzień Allanek był ze mną, tydzień z Darkiem. Jak uspokoją się emocje, będziemy się spotykać we trójkę.

Tak Edyta mówiła niedługo po rozwodzie z Darkiem Krupą w rozmowie z Vivą. Te sielankowe słowa przeszły niestety do przeszłości. Teraz relacje Edyty Górniak z byłym mężem są odmienne.

Jak donosi Super Express Górniak i Krupa porozumiewają się przez prawnika. I choć oboje nie chcą komentować swojego życia prywatnego tabloid i tak napisał, że spór dotyczy kłopotów z realizowaniem oświadczenia sądowego o równej opiece nad dzieckiem. Jak pisywano w sieci, mały Allan dwa tygodnie spędzał z mamą, kolejne dwa z tatą. Pojawiały się też informacje, że Darek ma utrudniony kontakt z synem, podczas jego mieszkania z Górniak. W tym czasie Edyta miała nie odbierać telefonów od Krupy i nie informować go o tym, gdzie jest z synem.

Czytaj także: Górniak mówi o rozwodzie i karierze! "Złamała im serca" Górniak ogranicza Krupie kontakt z dzieckiem!?

Komentarze

Skomentuj
  • też zołza (gość)

    I co się spodziewać od takiej durnoty? dziecko powinno dla jego dobra być izolowane od niej.

    29.07.2010 18:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×