Górniak krytycznie o Paulli!

Paulla - Paulina Ignasiak coraz częściej jest porównywana do Edyty Górniak. Co sądzi o takich przywołaniach, a co najważniejsze, jak na temat nowo wschodzącej gwiazdy wypowiada się sama Edyta Górniak? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w środku newsa!

Multimedia

W rozmowie z prasa bulwarową Ignasiak stanowczo stwierdziła, że wkurza ja to ciągłe porównywanie z Edytą, ale mimo to zachowała trochę bezpiecznego dystansu wypowiadając się na ten temat.

''Już zaczynają mnie denerwować z tym porównaniem. Chociaż twierdzę, że lepiej być porównanym do kogoś, kto jest gwiazdą. Jestem sobą i chcę być postacią indywidualną. Jednak bardzo cenię sobie to, co robi pani Górniak, ale jeszcze się nie poznałyśmy.'' (SE)

Sama Górniak nie owijała już w bawełnę, na pytanie co sądzi o Paulli. ''Mam nadzieję, że ja tak nie śpiewam.''(SE)

To ciekawe, bo wiele osób słuchając w radiu hit Paulli ''Od dziś'' wielokrotnie sądziło, że to śpiewa właśnie Górniak. Czy nie macie podobnych odczuć?

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Edyta śpiewa zdecydowanie lepiej , a kopiara paula niech spada na drzewo!!

  21.09.2009 12:17
 • ema (gość)

  zazdrośnica pępek niedoszłego świata bardzo ładna piosenka świetnie zaśpiewana

  14.08.2009 19:47
 • ewi (gość)

  najgorsze jest to że nie potrafi przyznać że inni też potrafią świetnie śpiewać chyba jej na dobre odbiło czas na zmiany Edytko

  14.08.2009 19:42
 • tmf (gość)

  Ale ta górniakowa jest głupia. Ja słuchając piosenki "Od dziś" myślałam, że to właśnie ta idiotka śpiewa i byłam zaskoczona kiedy okazało się, że to Paulla, ale miło zaskoczona, bo piosenka bardzo mi się podoba.

  05.07.2009 08:14
 • Olka (gość)

  No faktycznie, słuchajac pierwszy raz "od dziś" myślałam ze to E.Górniak. ale to tylko jedna piosenka która 'udała sie' Paulli. Osobiście bardziej lubię E.górniak. a słowom Edyty sie nie dziwie. nie chciałabym byc porównywana do młodszej koleżanki po fachu, która dopiero wchodzi na rynek.

  01.07.2009 22:40
 • qvv

  pani Paula spiewa brzydko

  01.07.2009 18:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×