Górniak ma fory w tańcu

“Na Twój występ czekały miliony. Jesteś mega gwiazdą" - tak wyglądała pierwsza jurorska ocena tańca Edyty Górniak, padła z ust Czarnej Mamby, Iwony Pavlović.

Multimedia

Tylko smak lukru w nadmiarze wywołuje mdłości. I choć dopiero za nami drugi odcinek Tańca z gwiazdami uczestnicy programu już się ich nabawili. Bo żalą się w Super Expressie na “Edzię".

 • Jako jedyna ma oddzielną garderobę. Reszta tancerzy i gwiazd ma jedną, wspólną. Co więcej, codziennie do jej garderoby dostarcza się świeże bukiety róż oraz kosze świeżych owoców. A pozostałym tancerzom i artystom jedynie wodę do picia …

Cóż. O kontrakcie Górniak krąży już legenda. Ponoć, bo nie jest to potwierdzone za każdy odcinek dostaje 60 tysięcy złotych. Takich pieniędzy nie udało się wynegocjować z produkcją żadnej gwieździe, aż do 12 edycji programu! Mało tego, pierwszy pokaz taneczny Górniak nie został oceniony rzetelnie, a jak niektórzy twierdzą ze sporym przymrużeniem oka.

Czy z uczestnikami programu uda się Edycie nawiązać luźne przyjacielskie relacje, jakie obserwowaliśmy pośród gwiazd minionych edycji? Wydaje się, że będzie trudno.

Czytaj także: Kliment już nie wytrzymuje z Górniak Górniak. Nie akceptują jej w Tańcu z gwiazdami Górniak: Zachłanna i przesądna. Zobacz, czego chce?

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  piśka ciśka

  15.09.2010 14:06
 • ... (gość)

  Ja sądzę żę ona właśnie była tak jak napisali oceniana z przymrużeniem oka bo ona wcale tak dobrze nie zatańczyły ;/

  14.09.2010 19:46
 • ... (gość)

  Myślę że ocena jury była adekwatna do tego co pokazała. Może delikatniej jej wytykali błędy ale jednak wytykali. Cóż Super expres zawsze wymyśla jakieś ciekawostki których na poważnie nie można brać. Zresztą skoro uzgodniła z producentem takie a nie inne warunki to już jej sprarwa i TVN.

  14.09.2010 18:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×