Górniak. Nie akceptują jej w "Tańcu z gwiazdami"

Prawie z nikim nie rozmawia, zachowuje się wyniośle i z rezerwą. W dodatku nic nie zapowiada zmiany jej gwiazdorskiego zachowania.

Multimedia

Wiele wskazuje na to, że Edyta Górniak (38 l.) będzie miała ciężkie życie w "Tańcu z gwiazdami". Diva na razie nie zdobyła sympatii pozostałych uczestników show. A może właśnie o to jej chodzi?

Choć jest już po pierwszych wspólnych spotkaniach uczestników XII edycji "Tańca z gwiazdami", nasze źródła twierdzą, że Edyta nie potrafi się zaprzyjaźnić z pozostałymi uczestnikami show. Niemal nikt z nią nie rozmawia, a ona nie robi nic, by choć trochę ocieplić atmosferę. Dlatego większość gwiazd omija Edytę szerokim łukiem.

 • Bardzo sympatyczna jest Dorota Zawadzka(48 l.) i Anna Kalata (46 l.), natomiast Edyta zachowuje się, jakby była ulepiona z innej gliny. Cóż, diva... - mówi z przekąsem osoba będącą blisko uczestników show.

Wszyscy zastanawiają się, czy to przypadkiem nie jest celowe zachowanie gwiazdy. Od początku swojej kariery scenicznej nie miała tabunów przyjaciół i zawsze starała się zachować dystans. Teraz podobnie zachowuje się w stosunku do obsady gwiazdorskiego programu, w którym wystąpi. Nie jest to więc rzecz budząca zdziwienie, choć powstaje pytanie - czy to dobra poza?

Przecież w "Tańcu z gwiazdami" ważniejsza nawet od wykonywania tanecznych rutyn jest umiejętność zdobycia sobie sympatii telewidzów. Jeśli Edyta nie zrozumie tego w porę, może przeżyć niesympatyczną niespodziankę.

Na szczęście już niedługo zaczną się wspólne imprezy, które obowiązkowo mają miejsce po każdym odcinku show. Może wtedy Górniak zacznie zachowywać się swobodniej?

Zobacz również: Wiśniewski ma nową?

Czytaj także: Kliment już nie wytrzymuje z Górniak Górniak: Zachłanna i przesądna. Zobacz, czego chce? Górniak zarobi 300 tysięcy w miesiąc!

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  a może jako jedna z niewielu jest sobą i nie zamierza nikomu w d..e dla kliku sms-ów wchodzić

  31.08.2010 19:48
 • baśka (gość)

  no,ma baba śrubę i tyle ,w takich razach zawsze myślę o jej synku,jakie on ma dzieciństwo,przecież to nieustanna trauma z taką świruską.

  31.08.2010 19:42
 • ali (gość)

  oby odpadła jako pierwsza,niech nikt na nią nie głosuje

  31.08.2010 19:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×