Górniak podpisała papiery rozwodowe!

Koniec szarpaniny medialnej?

Multimedia

Teraz już wszystko stało się jasne, Fakt informuje, że gwiazda, mimo wcześniejszego zwlekania podpisała w końcu papiery rozwodowe. Wygląda na to, że nie ma już żadnej nadziei na uratowanie tego związku.

Po tym, jak w ubiegłym roku na wiosnę Edyta wyprowadziła się z domu Krupy rozpętało się prawdziwe medialne piekło!

Gwiazda wydawała rusz, co rusz specjalne oświadczenia, w których informowała wszystkich zainteresowanych tym, co wydarzyło się w jej małżeństwie. Nie obyło się oczywiście bez rzucania błotem. W kilku wywiadach Górniak ostro skrytykowała swojego męża, jednocześnie menadżera.

Co stało się powodem tak nagłego osłabienia łączących ich uczuć? Plotkowano o romansach Edyty u jej nowym mężczyźnie. Ona sam niczego nie potwierdziła.

Jesienią minionego roku, Darek Krupa, który miał dość krytyki żony i ujawniania coraz to nowszych detali z ich prywatnego życia złożył wniosek o rozwód.

Wszyscy zastanawiali się, czy Edyta i Darek w końcu się rozstaną? Jak przeżyje ten fakt ich mały syn Alan? I choć przed Świętami Bożego Narodzenia pojawiła się iskra nadziei, że jednak skłóceni małżonkowie dojdą do porozumienia i wrócą do siebie, teraz nie ma wątpliwości, że ich miłość wygasła.

Górniak podpisała papiery rozwodowe. Podobno walki o podział majątku nie będzie. Pozostaje tylko czekać na nowe fakty w tej sprawie.

Czytaj także: Górniak mówi o rozwodzie i karierze! Dlaczego Górniak odwleka rozwód!? Górniak i Krupa - na święta razem!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×