Górniak spełni marzenie, zagra w filmie kryminalnym!

Śpiewająca gwiazda zostanie aktorką. To nie nowość w dzisiejszym show-biznesie.

Multimedia

Dla Edyty Górniak to będzie jednak spełnienie marzeń! I nie ma się, co dziwić, dzisiaj jest tak, że tancerze nagrywają płyty, czemu w takim razie diwa polskiej sceny muzycznej miałby nie zagrać w filmie? A jak dowiadujemy się z rozmowy Super Expressu z anonimową osobą z produkcji filmu Uwikłani, Górniak zawsze marzyła o zagraniu w filmie.

Producenci “Uwikłania" wiedzieli, że Edyta chciała zagrać w kryminale, dlatego też zaproponowali jej rolę. Wprawdzie niewielką, ale na długie plany zdjęciowe nie miałaby czasu, bo przecież nagrywa płytę.

Edzia jest zachwycona pomysłem, po wstępnych rozmowach jest na tak.

Zdradza tajemniczy informator tabloidu.

Zastanawiacie się, czy Edyta podoła? Jesteśmy przekonani, że świetnie da sobie radę. Pamiętacie, jak sędziując w Jak oni śpiewają dawała popisy swojego warsztatu aktorskiego? Nawet udawała ciążę …

Niewielka rola w kryminale wydaje się być dla Edzi przysłowiową “pestką".

Czytaj także: Górniak dostanie 70 tysięcy za jubileusz Górniak nie chce do “Tańca z gwiazdami"!? Prawo jazdy Górniak transmitowane w TV?

Komentarze

Skomentuj
  • taka prawda (gość)

    Po co komu wykształcenie? teraz są wszyscy wszechstronni i kreatywni ,a ci ,którzy mają wykształcenie ?konserwatorzy powierzchni płaskich!!!

    28.06.2010 17:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×