Górniak święta spędzi z byłym mężem!

Podobno się wahała, ale zrobiła to dla syna.

Multimedia

Dlaczego Edyta Górniak zastanawiała się czy przyjąć zaproszenie? Jak donosi prasa w związku z jej rozstaniem z Darkiem Krupą, pomiędzy Edytą a rodziną Krupy nazbierało się wiele nieporozumień. Podobno kilka osób czeka na słowo “przepraszam", z ust Edyty. Jak wszyscy wiedzą, Górniak ze swoją własną rodziną nie utrzymuje żadnych relacji, dlatego na święta chciała wyjechać za granicę. Ale …

Piosenkarka planowała w ten rodzinny czas wybrać się samotnie na południe Europy, jednak, w ostatniej chwili, napłynęło zaproszenie od byłego męża. Krupa postanowił ją zaprosić ze względu na syna - czytamy w tygodniku Świat&Ludzie.

Wygląda na to, że te święta z rodziną byłego męża będą okazją do pojednania.Tylko czy nie wydaje się Wam, że po tym wszystkim, czego wszyscy byliśmy świadkami Krupa i tak jest nad wyraz wyrozumiały?

No, ale z drugiej strony trudno się dziwić, najważniejsze jest przecież szczęście dziecka, które tym bardziej w okresie świąt, chciałoby mieć obojga rodziców przy sobie. Sprawy dorosłych w tym wypadku schodzą na boczny tor. Szkoda tylko, że robiąc w ubiegłym roku zamieszanie w mediach oskarżeniami w kierunku Krupy, Górniak, też o tym nie pomyślała.

Czytaj także: Górniak mówi o rozwodzie i karierze! Górniak podpisała papiery rozwodowe! Górniak zatrudniła byłą menadżerkę Dody!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×