Górniak unika towarzystwa Dody

Niechętnie przyznaje, że to Dorota była powodem, dla którego Edyta zrezygnowała z występu w programie "Tylko nas dwoje".

Multimedia

Piosenkarka miała zasiąść w jury obok Tomasza Karolaka. Po tym, jak dowiedziała się, że podobną propozycję otrzymała Rabczewska, Edyta postanowiła wycofać się z projektu.

"Edyta Górniak odrzuciła naszą propozycję z powodu zbyt wielu zajęć. Właśnie zaczyna pracować nad swoją nową płytą, a niedługo musi przygotowywać się do swojego koncertu jubileuszowego, który odbędzie się na tegorocznym festiwalu TopTrendy"- tak jej decyzję tłumaczy Nina Terentiew. Jednak informatorzy "eFaktu" twierdzą, że prawdziwym powodem jest obecność Dody.

Górniak nie jest po prostu gotowa na towarzystwo wulgarnej i nieprzewidywalnej osoby. Dlaczego w show biznesie jest coraz mniej osób, które nie żywią urazy do Rabczewskiej?

Komentarze

Skomentuj
 • niunia (gość)

  Moze boji sie dody dlatego jej unika. Doda jest duzo lepsza niz Gorniakowa nie lubie tej kobiety i nigdy nie po lubie wiecej sie ne wypowiadam na jej temat bo szkoda sow ....

  13.02.2010 20:21
 • kali (gość)

  pierdoli mnie to hehe

  13.02.2010 19:59
 • Paola (gość)

  Hmm...chyba nie dziwi Was to ,że Edyta unika Dody , zresztą tak naprawdę kto Jej nie unika ?Każdy wie ze z Dodą"nie ma szans" o czym osobiście przekonąly się niektore gwiazdy(pewnie wiecie co mam na myśli) pozdrawiam;)

  13.02.2010 14:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×