Górniak: Zachłanna i przesądna. Zobacz, czego chce?

Trudno dogadać się z Edytą Górniak (38 l.). Temat ten przerobili już nie tylko jej menedżerowie i organizatorzy koncertów, ale też telewizyjni włodarze

Multimedia

Tym razem padło na producentów "Tańca z gwiazdami". Piosenkarka żąda niebotycznej stawki za występy i nie chce mieć za partnera Rafał Maseraka (26 l.). Bo boi się, że jego dobra passa już się skończyła...

Pewny jak dotąd udział Górniak w XII edycji show TVN stanął nagle pod wielkim znakiem zapytania. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, chodzi o pieniądze. O wielkie pieniądze, trzeba dodać, bo Edyta za każdy odcinek show, w którym miałaby pląsać na parkiecie, zażyczyła sobie aż 60 tysięcy złotych! Te wymagania Edyty Górniak są nie do spełnienia. To kwota, jakiej dotychczas nie zażądał nikt. A co dopiero w dobie kryzysu finansowego. Według naszych informatorów TVN może się zgodzić na stawkę o jedną trzecią mniejszą. I choć 40 tysięcy za odcinek to i tak niewyobrażalne pieniądze, rozmowy z Górniak utkwiły w martwym punkcie.

Organizatorzy programu są za to w stanie pójść gwieździe na rękę w innej ważnej dla niej kwestii. Drugim warunkiem jej udziału w "Tańcu z gwiazdami" jest mianowicie... nietańczenie w parze z Rafałem Maserakiem (26 l.). To dziwne, jeśli weźmie się pod uwagę, że tancerz poprowadził Annę Muchę (30 l.) i Julię Kamińską (23 l.) do wygranych w dwóch ostatnich edycjach programu. Jednak Górniak podobno jest przesądna, a do tego boi się, że widzowie nie dopuszczą do tego, by Maserak znów zatriumfował. A jej zależy na dobrym wyniku. I tak jak ten kaprys Edyty można zaakceptować, tak negocjacje finansowe mogą doprowadzić do tego, że nie zobaczymy jej w show. A w najlepszym przypadku, że do końca nie będzie wiadomo, czy Górniak zatańczy. Czy dwie strony znajdą w końcu kompromis? Czasu jest coraz mniej!

Zobacz również: Z "M jak miłość" do "Tańca z gwiazdami"

Czytaj także: Górniak dostanie 70 tysięcy za jubileusz Prawo jazdy Górniak transmitowane w TV? Czy Górniak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?

Komentarze

Skomentuj
 • Alicja (gość)

  ...a ja mam propozycje-nie głosujmy na nią-niech odpadnie w przedbiegach!!...a to by był dla niej szok!!

  06.09.2010 22:58
 • Krzysztof (gość)

  w dupie się jej poprzewracało, wywalić ją

  23.07.2010 22:22
 • max (gość)

  Takie beztalencie powinna tanczyc za darmo szkoda dalej pisac.

  23.07.2010 20:29
 • ... (gość)

  JAK JEJ NIE PASUJE TZG TO NIECH IDZIE POTAŃCZYĆ DO KLUBU GO GO TAM NAPEWNO DUŻO ZAROBI!

  23.07.2010 10:56
 • ... (gość)

  Lepiej zrobicie jak przekażecie te pieniądze na dzieci potrzebujące pomocy.Jej już nikt nie chce oglądać :)))

  22.07.2010 22:57
 • ... (gość)

  Lepiej zrobicie jak przekażecie te pieniądze na dzieci potrzebujące pomocy.Jej już nikt nie chce oglądać :)))

  22.07.2010 22:57
 • Tośka (gość)

  Nikt z tego powodu płakać nie będzie. Wręcz przeciwnie. Czy ktoś chce jeszcze ją oglądać ???

  22.07.2010 22:54
 • rudi (gość)

  wielka gwiazda od siedmiu boleści ,nie powinni z nią nawet dyskutowac tylko olać i zaprosić kogoś innego,wybór jeszcze jest,pomimo tylu edycji... Nie dajcie się tej pazernej babie!!!

  22.07.2010 19:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×