"Górski lekarz". Kultowy niemiecko-austriacki serial powraca z 11. sezonem! Co dalej z doktorem Martinem Gruberem? [CO SIĘ WYDARZY, KIEDY PREMIERA, DUŻO ZDJĘĆ]

Mamy doskonałą wiadomość dla fanów serialu "Górski lekarz". Kultowy niemiecko-austriacki serial powraca z 11. sezonem! Co się wydarzy? Co dalej z doktorem Martinem Gruberem? Sprawdźcie, czego spodziewać się po nowych odcinkach "Górskiego lekarza"!

Multimedia

"GÓRSKI LEKARZ" - OD CZWARTKU, 29 LISTOPADA, O GODZINIE 20:05 NA ROMANCE TV

"GÓRSKI LEKARZ" - NOWE ODCINKI

"Górski lekarz" to bestsellerowy serial telewizyjny produkcji europejskiej, który można oglądać i w Polsce! Jego akcja rozgrywa się w niewielkiej bawarskiej miejscowości Ellmau, a głównym bohaterem jest atrakcyjny chirurg, doktor Martin Gruber, który mieszka razem z adoptowaną córką Lilli i bratem Hansem. W serialu zachwycają widoki i postać samego doktora, zmagającego się ze skomplikowanymi przypadkami medycznymi, a także z problemami osobistymi swoich pacjentów.

W 144. odcinku "Górskiego lekarza" Lisa i jej przyszły mąż, Christian Tamm, wybierają się na wędrówkę po górach. Ich przewodnikiem ma być Hans. Przy tej okazji Lisa chciałaby się pozbyć leku wysokości. Wydarza się jednak nieszczęście. Przyszła panna młoda spada z urwiska i doznaje ciężkiego urazu nogi. Martin zaleca bezzwłoczną operację, jednak Lisa ulega podszeptom przyszłej teściowej, Elisabeth Tamm. Ta dystyngowana, bardzo zamożna dama nie chce odwołać mającego odbyć się za kilka dni ślubu i zmusza Lisę do przesunięcia operacji.

Kontynuacja niemieckiego klasyka od października w Romance TV [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wątek ma swoją kontynuację w 145. odcinku "Górskiego lekarza". Hansa dręczą wyrzuty sumienia. Czuje się odpowiedzialny za wypadek Lisy. Potem wydarza się coś jeszcze gorszego. Jeżeli dojdzie do odwołania bardzo kosztownych uroczystości ślubnych, pani Tamm zażąda od niego odszkodowania. Noga Lisy puchnie coraz bardziej. Ból się nasila. Lisie grozi amputacja.

Jako Martin Gruber na ekranie pojawia się Hans Sigl. Ponadto w obsadzie znaleźli się m.in. Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Natalie O'Hara oraz Ronja Forcher.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×