"Górski lekarz" sezon 15. Kultowy serial o doktorze Martinie Gruberze powraca w Romance TV! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Od 2 maja stacja Romance TV zaprasza na premierę 15-go sezonu kultowego i bijącego rekordy popularności serialu familijnego „Górski lekarz”. W nowych odcinkach widzowie dowiedzą się, czy ich ulubiony doktor Martin Gruber ułoży swoje życie miłosne, czy pogodzi się z matką swego dziecka i czy nienawistna teściowa doprowadzi do upadku gospodarstwa jego rodziny. Moc emocji gwarantowana!

Multimedia

"Górski lekarz" sezon 15 - od poniedziałku do piątku, od 2 maja, o godzinie 13:15 na antenie Romance TV

Codziennie w dni powszednie, od poniedziałku 2 maja o godz. 13.15 Romance TV wyemituje nowe premierowe odcinki 15. sezonu serialu „Górski lekarz”. Nie zabraknie ciekawych przypadków medycznych, niespodziewanych zwrotów akcji oraz wielkich emocji: od miłości po nienawiść.

Akcja dzieje w austriackim Tyrolu, w prze-pięknej, malowniczej i urzekającej pięknem górskiej scenerii, będącej prawdziwą ucztą dla oczu i relaksem dla ciała. Martin Gruber powraca z nowymi perypetiami miłosnymi, rodzinnymi i zawodowymi.

Daniel QCZAJ opowiada o wizycie na planie kultowego serialu! Jak wspomina tę przygodę?Zobacz więcej

Okazuje się, że matka jego dziecka, Franziska chce wyemigrować do USA, a jej matka szantażuje Martina i żąda od niego, by zrzekł się praw do opieki nad synem. Inaczej doprowadzi do bankructwa i zamknięcia rozlewni mleka, którą Franziska kupiła kiedyś, żeby ratować markę mleka „Gruber”. Czy Martin odda swojego syna za gospodarstwo? To jednak nie wszystkie kłopoty doktora Martina Grubera i innych mieszkańców miasteczka…

Sezon 15. „Górskiego lekarza” zapowiada się wyjątkowo emocjonująco… Czy bohaterowie serii poradzą sobie na życiowych zakrętach?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×