"Gość Wydarzeń". Andrzej Duda przemówi na antenie Polsat News! Powie, co sądzi o wyroku TK w sprawie aborcji?

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji doprowadził do prawdziwego kryzysu w Państwie. Na polskich ulicach mamy niekończące się protesty kobiet, które uważają, że pozbawiono je wolności, a do tego doliczmy zamieszki w Sejmie i histeryczną reakcję Jarosława Kaczyńskiego, który wygłosił własne "orędzie". Polacy dziwią się, że w takiej sytuacji milczy Andrzej Duda...

Multimedia

Dzisiaj milczenie Prezydenta Polski zostanie przerwane. Przebywający na kwarantannie Andrzej Duda połączy się dzisiaj z prowadzącym program "Gość Wydarzeń".

Z Prezydentem Andrzejem Dudą porozmawia Bogdan Rymanowski. Transmisja programu odbędzie się w Polsat News i na polsatnews.pl od godz. 19:20.

Debata prezydencka w TVN nie odbędzie się, Andrzej Duda udzieli wywiadu w Polsacie. Kiedy debata w TVP?Zobacz więcej

Co powie Andrzej Duda? Czy odniesie się do słów wicepremiera i jednocześnie wicepremiera, Jarosława Kaczyńskiego? Jak skomentuje oświadczenie swojej córki, Kingi Dudy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jama (gość)

    a moze te latawice z ulicy co? chcecie wladzy niedoczekamie mordercy u wladzy to jak Hitlera dopuscic

    28.10.2020 15:32
  • Dog (gość)

    Doprowadzili pisowcy do tego co chcieli sami tchórze bez ambicji i honoru niech cała Polska wyjdzie i niech zrobi z nimi porządek wyrzucić to z rządu Kaczyński chciał wojny z kobietami to ją ma

    28.10.2020 14:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×