Gosia Andrzejewicz szkoli się u nauczyciela Michaela Jacksona [WIDEO]

Gosia Andrzejewicz postanowiła uczyć się od amerykańskiego trenera gwiazd - Deana Kaelina, który współpracował z Michaelem Jacksonem.

Gosia Andrzejewicz wie, że nie łatwo jest zaistnieć w branży muzycznej i utrzymać zainteresowanie swoją osobą. Aby zdobyć uznanie, wokalista musi nieustannie się rozwijać, również poprzez ciągłą naukę śpiewu. Andrzejewicz postanowiła się więc uczyć od najlepszych, m.in. amerykańskiego trenera gwiazd - Deana Kaelina, który współpracował z Michaelem Jacksonem.

Gosia Andrzejewicz jest obecna na polskim rynku muzycznym od 2004 roku, kiedy wydała debiutancką płytę "Gosia Andrzejewicz". Na swoim koncie ma już 5 albumów. Piosenkarka zdaje sobie sprawę, że dla wokalistów bardzo ważny w osiągnięciu sukcesu jest perfekcyjny warsztat wokalny, dlatego wciąż go szlifuje, ucząc się od najlepszych.

CZYTAJ TAKŻE: JAK GOSIA ANDRZEJEWICZ KONTAKTUJE SIĘ Z FANAMI? GOSIA ANDRZEJEWICZ WYSTĄPI NA EUROWIZJI? [POSŁUCHAJ]

Gosia Andrzejewicz spotkała się z amerykańskim trenerem wokalnym Deanem Kaelinem podczas jego warsztatów w Polsce.

- Dean przyleciał do Polski, aby zaprezentować technikę wokalną, którą uczył między innymi Michaela Jacksona i Stevie'go Wondera. Zainteresowałam się tą techniką i byłam bardzo zadowolona po zakończeniu jego warsztatów - wspomina piosenkarka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Sam trener bardzo pochlebnie wyrażał się na jej temat, a opinię eksperta można znaleźć na kanale YouTube piosenkarki. Andrzejewicz przyznaje, że wiele się od niego nauczyła.

  • To są takie szczegóły typowo techniczne - w jaki sposób prawidłowo oddychać, w jaki sposób prawidłowo wydobywać dźwięki, i tej wiedzy jest naprawdę bardzo dużo - mówi Andrzejewicz.

Zdaniem wokalistki nauczyciele tacy, jak Kaelin przenoszą światowe standardy muzyczne na polskie warunki. Wiele lat wcześniej Gosia Andrzejewicz ćwiczyła wokal m.in. u Elżbiety Zapendowskiej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×