"Gösta". Zwiastun pierwszego szwedzkiego serialu HBO. Słodko-gorzka skandynawska historia już w lipcu!

"Gösta" to pierwszy szwedzki serial HBO Europe. Premiera słodko-gorzkiej opowieści o 28-letnim psychologu dziecięcym, który rozpoczyna swoją praktykę zawodową w małej miejscowości na prowincji już 1 lipca w HBO i HBO GO. Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Gösta" odcinek 1. w poniedziałek, 1.07. 2019 o godz. 22:10 w HBO! - sprawdź program tv

Tytułowy Gösta to 28-letni psycholog dziecięcy, który dostaje swoją pierwszą pracę w małym miasteczku na dalekiej prowincji. Przeprowadza się tam ze Sztokholmu i wynajmuje mały domek pośrodku lasu. Gösta chce być najlepszym człowiekiem na świecie i pomagać wszystkim napotkanym na swojej drodze ludziom. Czasami mu to wychodzi, ale zdarza się też, że nic nie idzie po jego myśli…

HBO cenzuruje nowy serial? Na planie był koordynator scen intymnych! Co jest zakazane?Zobacz więcej

Serial "Gösta" ma w sumie 12 półgodzinnych odcinków. Jego twórcą jest znany szwedzki scenarzysta i reżyser Lukas Moodysson, który odpowiada za scenariusz i reżyserię całości produkcji. Za produkcję serialu odpowiada Lars Jönsson z Memfis Film. Obowiązki producentów wykonawczych w imieniu HBO Europe pełnią Hanne Palmquist, Steve Matthews i Antony Root. Za międzynarodową dystrybucję serialu - poza krajami europejskimi, w których dostępne jest HBO - odpowiadać będzie spółka REinvent Studios International Sales.

"Gösta" - zwiastun

W serialu "Gösta" występują: Vilhelm Blomgren jako Gösta, Amy Deasismont jako jego dziewczyna Melissa, Mattias Silvell jako jego ojciec, Clara Drake jako jego pacjentka Saga, Regina Lund jako jego matka, Elisabet Carlsson jako jego kolega, Nidhal Fares jako jego lokator Hussein i Gustav Berg jako jego przyjaciel Jonas.

Sharon Stone i Marilyn Manson w serialu Paolo Sorrentino!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×