"Gotowe na wszystko" powrócą? Eva Longoria chętnie wznowi pracę w serialu

"Gotowe na wszystko" powrócą? Eva Longoria przyznała, że chętnie wróciłaby na plan tej produkcji nawet za darmo.

Multimedia

Eva Longoria chciałaby wrócić do „Gotowych na wszystko”. Gwiazda wcielała się w Gabrielle Solis w kultowym serialu. Przyznała nawet, że zarobki nie miałyby żadnego znaczenia. „Kocham Gabby Solis. Tęsknię za nią i za Wisteria Lane!” - zwierzyła się w wywiadzie. Na propozycję wznowienia show przystałaby od razu. Mogłaby pracować nawet za darmo!

5 rzeczy, których nie wiedziałeś o serialu "Gotowe na wszystko" [GALERIA]Zobacz więcej

Źródło: Cover Video/x-news

"Gotowe na wszystko" - o czym jest?

Iidylliczną Wisteria Lane gdzieś w Kalifornii zamieszkują cztery przyjaciółki: Gabrielle, Bree, Lynette i Susan. Wszystko na pozór są perfekcyjnymi paniami domu. Szybko okazuje się jednak, że każda z nich skrywa mroczne sekrety, a ich życie nie jest tak idealne, jakby mogło się wydawać.

Narratorką w serialu jest Mary Alice (Brenda Strong), której samobójcza śmierć stała punktem wyjścia dla intrygi w tym serialu, a która jako trup ma unikatowy, najdogodniejszy punkt do obserwacji. To jej cyniczno-refleksyjne komentarze dodają pikanterii całej tej historii. Nigdy też nie możemy być pewni, w jakim kierunku podąży ten serial i co wydarzy się w jego następnych odsłonach. A może zdarzyć się wszystko i nic nie powinno nas dziwić, bo ludzka natura bywa nieobliczalna.

Komentarze

Skomentuj
  • Ian (gość)

    Ja również kocham Gabi i chciałbym ją znów zobaczyć na ekranie!

    19.08.2019 23:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×