"Gotowi do gotowania. START!". Nowy program kulinarny Dwójki już od września! Pokona "MasterChefa"?

"Gotowi do gotowania. START!", nowe kulinarne show TVP, już we wrześniu pojawi się w Dwójce! Sprawdź, na czym będzie polegał program prowadzony przez Marzenę Rogalską!

Multimedia

TVP startuje z nowym programem kulinarnym! W "Gotowi do gotowania. START!" wystąpią zarówno profesjonalni szefowie kuchni, jak i amatorzy. Nowy program Dwójki poprowadzi Marzena Rogalska.

Aż 6 nowości na jesień w TVP1 i TVP2! Kiedy premiery seriali, programów oraz teleturniejów?Zobacz więcej

Pary amator-profesjonalista będą miały równo 20 minut na ugotowanie potrawy, a na potrzebne do niej składniki będą mogły wydać maksymalnie 25 złotych. Dla zwycięzcy każdego odcinka przewidziano voucher ze sporą kwotą do wydania w sklepach znanej sieci marketów. Ideą programu jest pokazanie widzom, jak ugotować dobry, zdrowy i tani obiad w krótkim czasie.

Wśród kucharzy, którzy wystąpią w programie "Gotowi do gotowania. START!" jest Dominika Wójciak, która w 2014 roku wygrała III edycję "MasterChefa". W programie zobaczymy także Kanadyjczyka Charlesa Daigneaulta, uczestnika II edycji "MasterChefa" oraz czwórkę innych szefów kuchni.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 9 września o 18:30. "Gotowi do gotowania. START!" będzie emitowany od poniedziałku do piątku.

Kto dołączy do Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ninja (gość)

    Gdzie można zgłosić się na casting do tego programu?

    30.10.2019 14:09
  • EDI (gość)

    Mam pytanie. Dla kogo ten gniot jest skierowany ? , dla idiotów?

    23.09.2019 13:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×