Gotycki ślub Avril Lavigne i Chada Kroegera

Avril Lavigne i Chad Kroeger wzięli ślub w gotyckim stylu.

Multimedia

Avril Lavigne i Chad Kroeger do samego końca nie zdradzili szczegółów swojego ślubu, dzięki czemu nikt poza gośćmi nie wiedział, gdzie i kiedy ma się odbyć uroczystość. Informację o tym, że Lavigne i Kroeger powiedzieli sobie sakramentalne "tak" fani gwiazd dowiedzieli się dzięki wpisom na Twitterze, zamieszczonym przez menadżera piosenkarki. Dopiero kilka dni po uroczystości zaczęły pojawiać się szczegóły ślubu.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: AVRIL LAVIGNE ZARĘCZONA Z CHADEM KROEGEREM AVRIL LAVIGNE WYSZŁA ZA MĄŻ ZA CHADA KROEGERA![/sc]

Ślub Avril Lavigne i Chada Kroegera miał gotycki charakter. - Chciałam mieć pewność, że będą to szalone wakacje i niezapomniana przygoda dla nas i dla naszych gości - powiedziała Lavigne magazynowi "Hello". - Chciałam, żeby wesele było nie z tej ziemi. Mam obsesję na punkcie zamków, Francji i gotyku. Znalazłam zamek we Francji, obejrzałam go i stwierdziłam, że jest idealny - wyjaśniła. Na okładce magazynu pojawiło się zdjęcie ślubne pary, na którym Avril ma na sobie czarną, koronkową suknię ślubną, a w ręku trzyma bukiet czarnych róż.

- Bawiliśmy się przez całą noc. Było dziko, było dużo alkoholu, zabawy oraz łez radości - opisał wesele jeden gości młodej pary w rozmowie z "US Magazine".

Gotycki ślub Avril Lavigne i Chada Kroegera odbył się w średniowiecznym zamku, Chateau de la Napoule, niedaleko Cannes.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×