"Gra Muzyka" odcinek 1. Doda spełniła swoje marzenie w nowym programie Roberta Janowskiego!

Doda to pierwszy gość w nowym show Roberta Janowskiego "Gra Muzyka". Wokalistka przyznała nam, że biorąc udział w programie, spełniła swoje marzenie. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Gra Mzyka" odcinek 1. w sobotę, 7.09.2019 o godz. 19:00 w TV Puls! - sprawdź program tv

"Gra Muzyka" to nowy, 10-odcinkowy muzyczny show Telewizji Puls z Robertem Janowskim jako prowadzącym! Program łączy w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk. W każdym odcinku widzowie będą mieli okazję usłyszeć sporo znakomitej muzyki w wykonaniu uwielbianych polskich gwiazd, których utworów słucha cała Polska!

Robert Janowski rozpoczyna nowy etap w zawodowym życiu! "Gra Muzyka" przebije popularnością program "Jaka to melodia"?Zobacz więcej

Widzowie przeżyją wielkie emocje związane z grą o pieniądze. Będzie mnóstwo zagadek muzycznych, usłyszymy też największe polskie i zagraniczne hity muzyczne w wykonaniu między innymi Magdaleny Tul. O oprawę choreograficzną zadbają: Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa - Santi Bello Group. Zasady programu oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk.

W pierwszym odcinku widzowie usłyszą hity w wykonaniu Dody! Piosenkarka będzie również kibicowała zawodnikom w grze o wygraną i wielki finał, a w rozmowie z Robertem Janowskim zdradzi kilka ciekawostek ze swojego zawodowego życia. Na scenie zaśpiewa też z prowadzącym, co - jak sama przyznaje - było dla niej spełnieniem marzeń. Dlaczego? Zobacz wideo!

Doda cieszy się, że powstaje talent show dla seniorów! Chciałaby zostać ich Trenerką?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Tak beznadziejny program jak beznadziejny jest jego prowadzący. Artyści zawsze pójdą tam, gdzie im dają pieniądze. Wszystko jest na sprzedaż.

    11.10.2019 22:11
  • misiek (gość)

    niestety nowy program Gra Muzyka jak dla mnie to nie wypalił, liczyłem na co innego, no szkoda

    11.10.2019 08:13
  • rrr (gość)

    Gra muzyka to nowy program prowadzony w TV Puls przez Roberta Janowskiego. Formuła programu nie podoba mi się z całym szacunkiem dla p.Roberta którego bardo lubię. Ale nie trafiony teleturniej. Panie Robercie proszę pomyśleć o innym programie muzycznym. Pozdrawiam!

    04.10.2019 13:12
  • Jola (gość)

    Janowski zaczyna udawać smiesznegoc

    28.09.2019 23:13
  • kosem (gość)

    Program super. Szkoda tylko, że raz w tygodniu, ale oglądałam już dwa odcinki i jestem zadowolona. Tak Trzymać.

    15.09.2019 18:21
  • ab (gość)

    program fajny ale dozo reklam słabo sie robi

    15.09.2019 17:39
  • ab (gość)

    program fajny ale dozo reklam słabo sie robi

    15.09.2019 17:39
  • Ela (gość)

    Oglądam powtórkę. W tematach muzycznych prochu nikt już nie wymyśli. Norbi to była porażka. Rafał dobry. Janowski prowadzi podobny, ale nie taki sam program. Moim zdaniem jego program jest bardziej wyluzowany. A porównywanie TVP z Pulsem to tak jak jakby porównywać słonia z mrówką. Jaka to melodia już dawno mi się opatrzyła. Ta sama forma od wielu lat. Dla odmiany będę oglądać Janowskiego w Pulsie. Mała odmiana, ale to tylko 10 odcinków. Myślę, że zarówno Brzozowski jak i Janowski mają swoich sympatyków. Mnie wiekowo bliżej do Janowskiego niż Brzozowskiego.

    13.09.2019 18:12
  • Maryniaaa (gość)

    Cieszę się, że Pan Robert wrócił, dobry pomysł na nową zabawę, prowadzący najlepszy, Doda fajnie wystąpiła, podobało mi się bardzo, będę oglądać z pewnością. Pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

    13.09.2019 18:04
  • Anka (gość)

    Każdy może mieć swoje zdanie ale państwo goście i pani gosiu.jaki odnośnik do porównania czystego profesjonalizmu finezji i lekkości z jakim prowadził progrom pan Janowski macie????.Tego buraka Norbiego? ?? A jakie on ma wykształcenie staż pracy na stanowisku prowadzącego cokolwiek odbycie z kamerą widzami i mikrofonem.Żenada. Mam 56 lat a więc jakąś skalę porównawcza mam bo sporo widziałam A głosu to może mu pozazdrościć niejeden profesjonalista występujący na scenie.Ma coś co miał Sinatra. Mógł zaśpiewać wszystko z niesłychana lekkością bez wysiłku. Panie Janowski wszystkiego najlepszego powodzenia i czekam na dalsze odcinki. Trzymam kciuki żeby za tydzień był ministrem milion .Juz wysyłam wiadomości znajomym na Messengera. Anna

    10.09.2019 21:08
  • całkiem fajny (gość)

    Szersze podejście pod względem wiedzy muzycznej jaką muszą mieć uczestnicy i sporo uwagi poświęconej gościowi odcinka. Sympatyczna rozmowa z Dorotą. Dość ciekawa.

    08.09.2019 14:35
  • aleksandra (gość)

    rzeczywiście,Pan Robert probował być fajny na siłę!slabe to było!

    08.09.2019 13:04
  • Zuzia (gość)

    przykro na to było patrzeć nudy, słaba reżyseria i scenografia, brak gwiazd i tylko ten niski Pan podskakuje i nogami fika. Nie polecam

    08.09.2019 13:01
  • polsat (gość)

    no niestety🙈juz mu nawet udawanie fajnego nie wychodzi!totalna klapa, !!!!ciekawe jaka oglądalnośc?

    08.09.2019 12:24
  • Nie, dziękuję. (gość)

    Straszny badziew. Widziałem pierwszy odcinek i więcej tego programu nie zamierzam oglądać. Pan Robert powinien już iść na artystyczną emeryturę.

    08.09.2019 12:23
  • Betii (gość)

    Super program!! Wychowałam się z programem jaka to melodia i nie wyobrażam sobie innego prowadzącego niż Pan Robert! Polecam!!

    08.09.2019 11:27
  • jolajola (gość)

    Gratulacje P.Robercie .Super program. Widać profesjonalizm u prowadzącego, wysoki poziom i jest to na co czekałam.

    08.09.2019 10:54
  • Tyle w temacie (gość)

    Pan Janowski widać robi wszystko, żeby udowodnić, że jednak Kurski miał rację!!!

    08.09.2019 10:18
  • K2 (gość)

    Nowy program Janowskiego, kompletna klapa. Nie da się tego oglądać, bo mnie nudzą te pytania (z czapy). Zapomniana Doda, znana kiedyś ze skandali, obecnie już budzi tylko znudzenie i pan Robert, który skacze po studiu jak małpa i udaje, że ma dwadzieścia lat. Nudne, wtórne, ogólnie program „z recyklingu” - zbiera to co inni wyrzucili.

    08.09.2019 10:14
  • gość (gość)

    Wspaniały program , jak Magdzia zaśpiewała to aż mrówki chodziły po plecach w przeciwieństwie do jaka to melodia , Brzozowski nie uratuje tego programu wprowadzi jeszcze symfonie /nie do oglądania/