"Gra muzyka" odcinek 6. Alicja Majewska nauczy Roberta Janowskiego tańczyć? Zobacz, co się wydarzy!

Gośćmi specjalnymi 6. odcinka rozrywkowego show telewizji Puls "Gra muzyka" będą Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. W programie wokalistka poprowadzi specjalnie dla Roberta krótką lekcję tańca! Zobacz, co jeszcze się wydarzy!

Multimedia

"Gra Muzyka" odcinek 6. w sobotę, 12.10.2019 o godz. 19:00 w TV Puls! - sprawdź program tv

Gośćmi specjalnymi 6. odcinka rozrywkowego show "Gra Muzyka" będą Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - "Klejnot z Dwoma Diamentami" jak ich przedstawił prowadzący program Robert Janowski. Wykonają wspólnie jeden ze swoich przebojów a w rozmowie z Robertem opowiedzą o m.in. tym, jak się poznali.

Piotr Cugowski gościem Roberta Janowskiego. Co zmieni po swoich 40. urodzinach?Zobacz więcej

Alicja Majewska za każdym razem śpiewa tak, jakby śpiewała za pierwszym razem i za każdym razem śpiewa tak, jakby śpiewała finał konkursu wokalnego i za każdym razem śpiewa tak, jakby śpiewała dla najlepszej publiczności świata – podsumował Włodzimierz Korcz.

Bo ja za każdym razem śpiewam dla najlepszej publiczności świata! – zripostowała Majewska.

Artystka poprowadzi również specjalnie dla Roberta krótką lekcję tańca. Będzie się działo! W odcinku jak zawsze – mnóstwo emocji, znakomita rozrywka i muzyczne pytania! Na scenie wystąpią też Sabina Jeszka, Aneta Figiel i Marcin Jajkiewicz a także Kasia Stankiewicz i zespół Varius Manx oraz Pectus.

Doda spełniła swoje marzenie w nowym programie Roberta Janowskiego!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×