"Gra Muzyka". Rafał Maserak w programie Roberta Janowskiego. Jak im się współpracuje?

Rafał Maserak występuje w nowym programie Roberta Janowskiego, "Gra Muzyka" w TV Puls. Jaka jest jego rola? Gdzie Maserak i Janowski się poznali?

Multimedia

"Gra Mzyka" w soboty o godz. 19:00 w TV Puls! - sprawdź program tv

"Gra Muzyka" to nowy program Roberta Janowskiego, który swoją premierę miał jesienią 2019 r. Łączy w sobie rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. W każdym odcinku, w studio rozbrzmiewają polskie i zagraniczne hity - zaaranżowane specjalnie dla programu covery i oryginalne piosenki w wykonaniu zaproszonych gwiazd.

Robert Janowski rozpoczyna nowy etap w zawodowym życiu! "Gra Muzyka" przebije popularnością program "Jaka to melodia"?Zobacz więcej

Na scenie "Gra Muzyka" pojawiają się m.in. Doda, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz , Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Pectus i Feel. Oprócz śpiewających gwiazd pojawiają się także tancerze, którzy wykonują choreografie ułożone specjalnie na potrzeby programu. Wśród nich jest jeden z najbardziej znanych polskich tancerzy, Rafał Maserak.

- Jakiś czas temu poznaliśmy się z Robertem w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie Robert też miał okazję występować - wskazuje Rafał Maserak. - Robert wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi, a nam powiedział: "róbcie to, tak jak wy robicie to najlepiej" - podkreśla tancerz.

Robert Janowski zdradza kulisy powstania nowego show. Co go odróżni od "Jaka to melodia"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×