"Gra o tron 8". Cersei kłamała w sprawie ciąży? Tyrion jest zauroczony Daenerys? [WIDEO+ZDJĘCIA]

8. sezon "Gry o tron" przyniesie odpowiedzi na wiele nurtujących widzów pytań. Jednym z nich jest domniemana ciąża Cersei. Czy zasiadająca na tronie królowa rzeczywiście spodziewa się kolejnego dziecka? Redaktorzy Vanity Fair dotarli do interesujących informacji!

Multimedia

Pamiętacie, jak w piątym odcinku 7. sezonu "Gra o tron", Cersei (Lena Headey) oznajmiła swojemu bratu (Nikolaj Coster-Waldau), że jest z nim w ciąży? Rozmowa z Qyburnem (Anton Lesser) tylko to potwierdziła, ale wiele wskazywało na to, że królowa może manipulować swoim kochankiem, który zaczął się od niej odsuwać. Warto też wspomnieć o przepowiedni Maggy Żaby, w której była mowa tylko o trójce dzieci.

Redaktorzy Vanity Fair dotarli jednak do scenariuszów wszystkich siedmiu sezonów "Gry o tron", które znajdują się siedzibie amerykańskiej Gildii Scenarzystów. Po przeanalizowaniu materiałów potwierdzili, że Cersei rzeczywiście jest w ciąży.

Cersei kiwa głową. To prawda. Jej szczęście jest zaraźliwe. Dostaną jeszcze jedną szansę jako rodzina. Tym razem nikt nie stanie im na drodze – to fragment scenariusza.

Teaser finałowych odcinków ujawnia miejsce bitwy, która ma przejść do historii telewizji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W skryptach "Gry o tron" można również znaleźć, jakim stosunkiem Tyrion (Peter Dinklage) darzy Daenerys (Emilia Clarke).

Tyrion badawczo przygląda się Daenerys. Ona spogląda w dal, więc on może oglądać ją z bliska. Cholera, jest taka piękna! Obserwuje ją za długo, po czym odwraca się. Ona, zgubiona we własnych myślach, nawet nie zauważa jego speszenia – to fragment scenariusza 6. sezonu "Gry o tron".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×