"Gra o tron 8". Kubek kawy nie był ze Starbucksa! Poznaj 8 faktów i ciekawostek o finałowych odcinkach "Gry o tron"

Na chwilę przed premierą kolekcjonerskiego zestawu "Gry o tron" na Blu-ray i DVD, serwis Entertaiment Weekly opublikował listę 8 faktów i ciekawostek na temat finałowych odcinków "Gry o tron". W materiałach dodatkowych wyjaśniono m.in. skąd pochodził nieszczęsny kubek kawy. Okazuje się, że nie był on wcale ze Starbucksa! Co jeszcze zdradzili twórcy "Gry o tron"?

Multimedia

Serial "Gra o Tron" doczeka się wydana na Blu-ray. Oprócz wszystkich odcinków kultowej produkcji HBO, kolekcja będzie składała się także z wielu materiałów dodatkowych, które przybliżą widzom kulisy powstawania serialu.

Wpadki w serialach. Zdarzają się nawet w największych produkcjach!Zobacz więcej

Serwis Entertaiment Weekly opublikował listę 8 faktów i ciekawostek na temat finałowych odcinków "Gry o tron". Dają one odpowiedzi na wiele pytań, które nurtowały widzów od kontrowersyjnego finału "Gry o tron". W bonusowych materiałach wyjaśniono zagadkę nieszczęsnego kubek kawy, który pojawił się w kadrze w 4. odcinku 8. sezonu "Gry o tron". Wbrew temu co pisały media, kubek nie nie był wcale ze Starbucksa!

Co jeszcze zdradzili twórcy "Gry o tron"? Zobacz w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

"Gra o tron" to jeden z najważniejszych seriali ostatnich lat, który wyznaczył nową jakość w telewizji. 1. sezon kultowej już produkcji HBO zadebiutował 17 kwietnia 2011 roku. Premiera finałowej serii odbyła się 14 kwietnia 2019 roku. W sumie powstało 8. sezonów opowiadających o zażartej walce o Żelazny Tron krainy Westeros. Seriale osadzone w świecie wykreowanym przez George'a R.R. Martina będą bardzo istotne dla koncernu WarnerMedia, który przygotowuje się do uruchomienia własnego serwisu streamingowego o nazwie HBO Max.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×