"Gra o tron 8" odcinek 4. Ogromna wpadka twórców! Na ekranie pokazano... papierowy kubek po kawie! Zaplanowane działanie czy niechlujność produkcji?

4. odcinek 8. sezonu serialu "Gra o tron" za nami. Opinie dotyczące odcinka są podzielone, jednak Internet tym razem płonie z zupełnie innego powodu... Twórcy "Gry o tron" popełnili karygodną wpadkę! Sprawdźcie, co się stało! Zaplanowane działanie czy niechlujność produkcji?

Multimedia

WPADKA W "GRZE O TRON"!

"Gra o Tron" HBO przez wiele lat była uważana za serial niemalże perfekcyjny, wolny od błędów oraz wpadek, stanowiący gwarancję jakości i wyznaczający trendy w serialowym świecie. Na finałowy, ósmy sezon produkcji czekali wszyscy fani "Gry o Tron". Jednak wraz z premierą nowych odcinków zaczęło pojawiać się coraz więcej głosów zawodu, a czasami wręcz zażenowania poziomem "Gry o Tron 8".

Walka o Żelazny Tron dopiero się zaczyna. Poleciały głowy u podnóża Królewskiej Przystani!Zobacz więcej

Odcinek 4. "Gry o Tron 8" tylko dolał oliwy do ognia, bowiem widzowie dopatrzyli się karygodnej wpadki ze strony twórców! W jednej ze scen na ekranie znalazł się... papierowy kubek po kawie! Jak to w ogóle możliwe? Przecież nad tym odcinkiem, zarówno na etapie produkcji, jak i później postprodukcji, siedział cały sztab osób, a mimo wszystko nikt nie zauważył, że na ekranie pojawił się współczesny rekwizyt, w dodatku cwanie reklamujący pewną kawową sieciówkę...

Szalona królowa w natarciu! Kolejna wielka bitwa i rozlew krwi przed nami?Zobacz więcej

A może właśnie tak miało być? Fani już spekulują, że to wcale nie jest błąd, tylko obrażający widzów product placement. Czy autorom takiego serialu jak "Gra o Tron" wypada popełniać tak kuriozalne błędy? Odpowiedź chyba znacie sami. Zresztą nawet jeżeli nie było to zaplanowane działanie, lecz błąd wynikający z niedopatrzenia, to tylko pokazuje, jak bardzo ekipa "Gry o Tron" nie przykłada się do swojej pracy. Takie błędy wynikają z pośpiechu oraz braku czasu, a to wszystko składa się na poziom "Gry o Tron 8".

Zobacz galerię

"Gra o tron 8" odcinek 5. zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×