"Gra o tron 8" odcinek 5. Jon knuje z Varysem zdradę Daenerys? Zobacz zdjęcia z przedostatniego odcinka!

5. odcinek 8. sezonu "Gry o tron" ma być jeszcze większy od słynnej już bitwy o Winterfell. Zobaczymy w nim decydujące starcie z Cersei i oblężenie Królewskiej Przystani. HBO zaprezentowało już zdjęcia z odcinka. Na jednym nich widzimy Jona i Varysa spacerujących po plaży. Czy Pająk podzielił się z Targaryenem swoim ostatnim pomysłem?

Multimedia

Jon knuje z Varysem zdradę Daenerys na nowych zdjęciach?

Finał serialu "Gra o tron" zbliża się wielkimi krokami". HBO opublikowało już dziewięć zdjęć przedostatniego odcinka, w którym zobaczymy najpewniej bitwę o Królewską Przystań i Żelazny Tron. Na fotkach promocyjnych widzimy m.in. zaniepokojonego Tyriona, Szarego Robaka i Daenerys przy oknie na Smoczej Skale. Jest też Jon Snow spacerujący z Varysem po plaży, zamyślona Cersei i Złota Kompania pod dowództwem kapitana Stricklanda.

Piaty odcinek 8. sezonu "Gry o tron" został wyreżyserowany przez Miguela Sapochnika, który odpowiada też za wielka bitwę o Winterfell. Fani serialu spekulują, że w przedostatnim odcinku czeka nas potężny zwrot akcji, a Daenerys wciąż będzie dysponowała dwoma smoki. Więcej o tej teorii przeczytacie w naszym kolejnym tekście, do którego link znajdziecie poniżej.

Czeka nas potężny zwrot akcji w 5. odcinku? Daenerys wciąż ma dwa smoki?Zobacz więcej

Piąty odcinek jest większy. Odcinek piąty... mam na myśli, czwarty, piąty i szósty wszystkie są szalone, ale... znajdźcie największy telewizor, jaki możecie! - zapewniała w jednym z wywiadów Emilia Clarke.

W zwiastunie 5. odcinka nie słyszymy ani jednej kwestii bohaterów. Widzimy za to, jak siły Daenerys i Jona Snowa stoją pod murami Królewskiej Przystani. Tymczasem Tyrion snuje się po ciemnych salach Smoczej Skały. Wie już, że Varys chce zdradzić Smoczą Królową dla dobra ludu. Czy tak się stanie w 5. odcinku 8. sezonu "Gry o tron"? Bój o stolicę jest już niemal pewny.

ART[72083

"Gra o tron 8" odcinek 5. - kiedy premiera? Gdzie oglądać?

Premiera 5. odcinka ósmego, finałowego sezonu "Gry o tron" odbędzie się w poniedziałek, 13 maja o godzinie 3:00 nad ranem w HBO i HBO GO (wersja z napisami), równolegle z amerykańską premierą. Powtórka zaplanowana została na kanale HBO tego samego dnia wieczorem o godzinie 20:10.

Zobacz galerię

"Gra o tron 8" odcinek 5. zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×