“Gra o tron 8” odcinek 5. ZWIASTUN. Szalona królowa w natarciu! Kolejna wielka bitwa i rozlew krwi przed nami?

“Gra o tron 8” odcinek 5. zapowiada się wybornie! Walka o Żelazny Tron będzie zażarta, bo żadna z królowych - Cersei i Daenerys - nie zamierza odpuścić. Czy scenarzyści serialu HBO szykują dla nas kolejną wielką bitwę? Rozlew krwi w Królewskiej Przystani jest niemal pewny, choć zwiastun 5. odcinka nie zdradza zbyt wiele.

Multimedia

"Gra o tron 8" sezon 8. odcinek 5. - co się wydarzy?

Matka Smoków straciła już niemal wszystko: liczną armię, wiernych sługów, dwa smoki i prawo do Żelaznego Tronu. Złość i gniew to zawsze zły doradca, a kiedy na dodatek płynie w tobie krew szalonego króla, a wokół pojawiają się pierwsi spiskowcy, nie wróży to niczego dobrego. Daenerys jest w fatalnym położeniu, ale wygląda na to, że zrobi wszystko, by zasiąść na słynnym stołku królów Westeros.

Kto zginął w Bitwie o Winterfell? Lista ofiar nie jest długa!Zobacz więcej

W zwiastunie 5. odcinka nie słyszymy ani jednej kwestii bohaterów. Widzimy za to, jak siły Daenerys i Jona Snowa stoją pod murami Królewskiej Przystani. Tymczasem Tyrion snuje się po ciemnych salach Smoczej Skały. Wie już, że Varys chce zdradzić Smoczą Królową dla dobra ludu. Czy tak się stanie w 5. odcinku 8. sezonu "Gry o tron"? Bój o stolicę jest już niemal pewny. Tylko czego z takim niepokojem wypatruje na niebie Euron? Jednego smoka już zgładził i kolejny nie powinien już być dla niego takim zaskoczeniem.

"Gra o tron 8" odcinek 5. - kiedy premiera? Gdzie oglądać?

Premiera 5. odcinka ósmego, finałowego sezonu "Gry o tron" odbędzie się w poniedziałek, 13 maja o godzinie 3:00 nad ranem w HBO i HBO GO (wersja z napisami), równolegle z amerykańską premierą. Powtórka zaplanowana została na kanale HBO tego samego dnia wieczorem o godzinie 20:10.

Wyciekły mocne sceny z 4. odcinka? Klikasz na własną odpowiedzialność!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Gra o tron 8" odcinek 5. zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×