"Gra o tron 8". Ser Pounce zginął w makabrycznych okolicznościach! Twórcy nie mogli pokazać jego śmierci w serialu!

Jeśli czekaliście na powrót Ser Pounce'a w 8. sezonie "Gry o tron", to mamy dla Was złe wieści. Ukochanego futrzaka Tommena w serialu HBO już nie zobaczymy. Ser Pounce zginął w tak makabrycznych okolicznościach, że twórcy nie mogli nawet pokazać jego śmierci w serialu!

Multimedia

Ser Pounce to ukochany kot Tommena, który ostatni raz pojawił się w 4. odcinku 5. sezonu "Gry o tron" zatytułowanym "Oathkeeper". Po tym epizodzie ślad po nim zaginął. Jak się teraz okazuje futrzak zginął w tak makabrycznych okolicznościach, że twórcy nie mogli nawet pokazać jego śmierci w serialu!

Cersei tak bardzo nienawidziła imienia "Ser Pounce", że nie mogła pozwolić mu przetrwać. Wymyśliła dla niego najbardziej diaboliczną egzekucję. Śmierć Ser Pounce'a była tak straszna, że nie mogliśmy jej nawet pokazać w serialu. Jeśli jednak kupicie rozszerzony, bardzo drogi zestaw "Gry o tron" na DVD, to znajdziecie tam cały odcinek poświęcony śmierci Ser Pounce'a – powiedzieli w rozmowie z EW twórcy serialu, D.B. Weiss i David Benioff.

Nowe zdjęcia z finałowego sezonu! Kogoś na nich brakuje?Zobacz więcej

Ser Pounce został pożegnany przez wielu użytkowników Twittera. Wzmianka o jego śmierci pojawiła się również na profilu HBO.

Przypominamy, że ósmy i zarazem finałowy sezon "Gry o tron" będzie miał swoją premierę 14 kwietnia 2019 roku w USA. W Polsce pierwszy odcinek ostatniej serii zostanie wyemitowany przez HBO w nocy z 14 na 15 kwietnia o godz. 3:00 oraz 15 kwietnia o godz. 20:00.

Zobacz galerię

"Gra o tron" sezon 8. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×