"Gra o tron 8". Teaser finałowych odcinków ujawnia miejsce bitwy, która ma przejść do historii telewizji? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Stacja HBO zaprezentowała pierwszy teaser 8. sezonu serialu „Gra o tron”, którego premiera odbędzie się w kwietniu 2018 roku. Fani już interpretują opublikowany materiał. Czy teaser finałowych odcinków zdradza miejsce bitwy, która ma przejść do historii telewizji?

Multimedia

Ósmy i zarazem finałowy sezon "Gry o tron" będzie miał swoją premierę w kwietniu 2019 roku. W sieci pojawił się pierwszy teaser finałowych odcinków, który rozbudził apetyty fanów. W materiale widzimy słynny stół ze Smoczej Skały z mapą Westeros niszczony przez lód i ogień. To zapowiedź epickiej bitwy, która ma przejść do historii telewizji.

Przypominamy, że w kwietniu 2018 r. ekipa serialu spędziła 55 nocy na nagrywaniu finałowej bitwy. Były to jedynie ujęcia plenerowe oraz sceny rozgrywające się w rozbudowanym na potrzeby 8. sezonu Winterfell. Następnie ekipa przeniosła się do studia, gdzie przez kolejne tygodnie nagrywano kolejne ujęcia tej samej bitwy. Finałowe starcie reżyserował Miguel Sapochnik, który ma już na swoim koncie Bitwę Bękartów.

Epicka bitwa w finale! Jak będzie wyglądało największe starcie w historii telewizji? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

"Gra o tron 8" - gdzie rozegra się epicka bitwa?

Fani ruszyli już z interpretacją teasera 8. sezonu "Gry o tron". Wiele wskazuje na to, że do bitwy żywych z umarłymi dojdzie w połowie Westeros. Z położenia zamków i rzek na mapie wynika, że bitwa rozegra się nieopodal twierdzy należącej do rodu Freyów. Czy to oznacza, że armia Nieumarłych nie dotrze do Królewskiej Przystani?

Starkowie i Targaryenowie giną z rąk Białych Wędrowców. Z kolei Lannisterowie zginą przez Targaryenów. Witamy w Grze o tron - spekuluje jednak z internautek analizujących teaser "Gry o tron"

Ned Stark typuje, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie! Kto według niego przeżyje? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Gra o tron" - czego spodziewać się po 8. sezonie?

Ósmy sezon serialu będzie ostatnią częścią kultowej serii HBO. Reżyserami sześciu nowych odcinków są David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter oraz Miguel Sapochnik. Jeden z producentów wykonawczych "Gry o tron", w rozmowie z "EW" zdradził, że widzów czeka niewiarygodnie ekscytujący, słodko-gorzki sezon finałowy. W sumie obejrzymy 6 finałowych odcinków 'Gry o tron". - Wszystko wydaje się być bardziej intensywne, czuć napięcie. Każdy wie, że bierze udział w czymś wyjątkowym - powiedziała Emilia Clarke, czyli serialowa Daenerys.

"Gra o tron 8" teaser finału

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zo

    Żebyś mógł oglądać w 2019 musieli najpierw nagrać w 2018 :) obie daty figurują w tekście w odpowiednich miejscach

    08.12.2018 09:51
  • Allen (gość)

    Kwiecien 2019 nie 18

    07.12.2018 17:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×