"Gra o tron 8". Wielka bitwa o Winterfell to nie wszystko. Emilia Clarke zapewnia, że prawdziwą bombą będzie dopiero 5. odcinek!

Wielka bitwa o Winterfell, którą zobaczyliśmy w 3. odcinku "Gry o tron" była jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w historii telewizji. Reklamowana na długo przed premierą finałowego sezonu potyczka już za nami, ale jak zapewnia Emilia Clarke, czyli serialowa Daenerys, najlepsze w "Grze o tron" dopiero przed nami. Prawdziwą bombą ma być dopiero 5. odcinek 8. sezonu "Gry o tron". Co się w nim wydarzy?

Multimedia

Emilia Clarke postanowiła podkręcić atmosferę wokół finałowego sezonu "Gry o tron". Aktorka w programie Jimmy'ego Kimmela zapewniła, że wielka bitwa o Winterfell to jeszcze nie wszystko, a najlepsze dopiero przed nami.

Jest to o tyle zaskakujące, że twórcy na długo przed premierą finałowego sezonu "Gry o tron" twierdzili, że 3. odcinek to największa rzecz, jaką do tej pory zrobili. Clarke w rozmowie z komikiem zdradziła, że 5. odcinek 8. sezonu "Gry o tron" będzie jednak większy od bitwy o Winterfell.

Piąty odcinek jest większy. Odcinek piąty... mam na myśli, czwarty, piąty i szósty wszystkie są szalone, ale... znajdźcie największy telewizor, jaki możecie! - powiedziała aktorka.

Jon Snow pomógł Aryi pokonać Nocnego Króla? Nowa teoria to potwierdza!Zobacz więcej

Daenerys, Starkowie i reszta załogi z Północy ruszają w 4. odcinku "Gry o tron" w kierunku Królewskiej Przystani, gdzie czeka już na nich Cersei z armią Lannisterów i Złotą Kompanią. Czy powinniśmy spodziewać się kolejnej bitwy i jeszcze większej liczby zgonów? Wkrótce się dowiemy. Finał "Gry o tron" ma być słodko-gorzki, a jego premiera zaplanowana została na 19 maja.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Reuszi (gość)

    Jak nie zrobią czegoś czego nikt się nie spodziewa, to i tak ludzie powiedzą że odcinek dobry ale mimo to przeciętny jak na standardy GoT. Jak do tej pory sezon nie kładzie na łopatki, więc sam liczę na coś ciekawego chociaż w końcówce.

    09.05.2019 09:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×