"Gra o tron 8". Wyciekły informacje o długości odcinków finałowego sezonu! Zakończenie serialu jak seria filmów?

8. sezon "Gry o tron" to tylko 6. odcinków, ale od dawna zapowiadano, że będą one długości filmów. Do mediów wyciekły własnie szczegółowe informacje dotyczące czasu trwania poszczególnych epizodów. Zakończenie "Gry o tron" będzie jak seria filmów?

Multimedia

To pierwszy taki wyciek dotyczący 8. sezonu "Gry o tron". Podczas prezentacji ramówkowej OCS, która jest odpowiedzialna we Francji za dystrybucję m.in. "Gry o tron", ujawniono czas trwania wszystkich sześciu odcinków finałowego sezonu. Magazyn "Première" potwierdza wcześniejsze zapewnienia twórców, którzy podawali, że ostatnie epizody "Gry o Tron" będą miały filmową długość.

  • 8×01 — ok. 60 minut
  • 8×02 — ok. 60 minut
  • 8×03 — ok. 80 minut
  • 8×04 — ok. 80 minut
  • 8×05 — ok. 80 minut
  • 8×06 — ok. 80 minut

Bran pokona Nocnego Króla? Jaka będzie rola młodego Starka w finałowych odcinkach? [TEORIE]Zobacz więcej

Stacja HBO nie odniosła się do wycieku z konferencji OCS. Ósmy sezon "Gry o tron" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w historii telewizji. Premiera finałowego sezonu "Gry o tron" odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku w USA, a to oznacza, że w Polsce pierwszy odcinek ostatniej serii zostanie pokazany przez HBO w nocy z 14 na 15 kwietnia o godz. 3:00 oraz 15 kwietnia o godz. 20:00.

Ostatnie odcinki "Gry o tron" powstawały 10 miesięcy. Ekipa dbała o to, aby wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe. Finał ma przebić rozmachem wszystko, co do tej pory widzieliśmy w telewizji. Każdy odcinek został wydłużony do ok. 90 minut.

To istne widowisko. Ekipa stworzyła tak naprawdę sześć filmów. Kiedy oglądałem ten sezon, odniosłem wrażenie, że oglądam pełnoprawny film – opowiadał jakiś czas temu Richard Plepler, dyrektor generalny HBO.

Zobacz galerię

"Gra o tron" sezon 8. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×