gra o tron bitwy

"Gra o tron". Najlepsze bitwy w historii serialu! TOP 10 najbardziej efektownych scen batalistycznych w "Grze o tron"!

"Gra o tron" bitwami stoi. W serialu HBO nie brakuje efektownych scen batalistycznych, które inspirują kolejnych twórców. I choć wielka bitwa o Winterfell nie zachwyciła, a wybuch furii Daenerys w Królewskiej Przystani obnażył wszystkie słabości i niedociągnięcia scenariusza, to jednak były to potyczki, które wzbudziły mnóstwo emocji. Bitwy z serialu "Gra o tron" wciąż rozpalają wyobraźnię i są uważnie analizowane przez niektórych widzów. Nasz subiektywny ranking przypomni Ci o najbardziej efektownych starciach z "Gry o tron".

13.11.2019Gra o tron

Przeczytaj także:

"Gra o tron 8" odcinek 3. Wielka bitwa o Winterfell - oszałamiające starcie czy najbardziej przereklamowane telewizyjne wydarzenie ostatnich lat? Oceniamy!

Trzeci odcinek ósmego sezonu “Gry o tron” to bezapelacyjnie jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w historii telewizji. Wielka bitwa o Winterfell dobiegła końca, ale czy było to tak oszałamiające starcie, jak zapowiadali przed premierą jego twórcy, z reżyserem Miguelem Sapochnikiem na czele? A może bitwa o Winterfel to najbardziej przereklamowane telewizyjne wydarzenie ostatnich lat? Oceniamy!

29.04.2019Gra o tron

"303. Bitwa o Anglię" [RECENZJA]. Opowieść o męstwie, bohaterstwie, absurdzie wojny i dziejowej podłości

„303. Bitwa o Anglię” to pierwszy z dwóch filmów o Dywizjonie 303, które na ekranach kin pojawią się w sierpniu 2018 roku. Nim widzowie będą mieć okazję zobaczyć buńczucznie zapowiadany obraz „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, do kin trafia brytyjsko-polska produkcja pt. „303. Bitwa o Anglię”, gdzie w rolach głównych pojawili się Iwan Rheon, Milo Gibson oraz Marcin Dorociński. Zapraszamy do lektury recenzji.

18.08.2018Recenzje

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×