"Gra o tron". Bohaterowie kultowego serialu HBO w konwencji PRL. Tego jeszcze nie było! [GALERIA]

"Gra o tron" nie ma sobie równych. Kultowa produkcja HBO na podstawie sagi "Pieśni lodu i Ognia" George'a R.R. Martina posłużyła już wielu internetowym artystom za przykład i bazę do ich własnych prac. My mamy jednak własną interpretację postaci z "Gry o tron".

Multimedia

Mogliśmy się już przekonać, jak wyglądałyby postacie z "Gry o tron" gdyby zostały członkami popularnych w latach 80. i 90. subkultur, sportretowani w stylu Simpsonów i bohaterów bajek Disneya, a nawet przedstawieni w stylistyce "Grand Theft Auto: Westeros". Jak bohaterowie kultowego serialu HBO wypadliby w konwencji PRL? Sprawdziliśmy!

Polscy aktorzy w "Grze o tron". Kogo obsadziliśmy w głównych rolach? [GALERIA]Zobacz więcej

Wyobrażacie sobie Dany, Tyriona, Jona czy Cersei w czasach PRL-u? Za ladą u rzeźnika, na wczasach pod gruszą, w drodze do Peweksu czy zatrzymanych przez milicję? My tak, dlatego właśnie w ten okres naszej państwowości przenieśliśmy bohaterów "Gry o tron".

Efekty możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Tomasz Knapik w roli lektora "Gry o tron". Sprawdź, jak wypadł!

Autorem rysunków jest Wojciech Boś absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Szkła Artystycznego, zajmujący się obecnie concept artem, ilustracją, storybordingiem animacją i grafiką 3D. Zobacz więcej prac autora.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×