"Gra o tron". Bohaterowie serialu HBO starsi o kilkadziesiąt lat! Jak wyglądaliby w podeszłym wieku?

Bohaterowie "Gry o tron" starsi o kilkadziesiąt lat? Z aplikacją FaceApp to możliwe! Sprawdziliśmy, jak wyglądałyby postacie z kultowego serialu HBO, gdyby dożyły podeszłego wieku. Dzięki popularnej apce postarzeliśmy ich nawet o kilkadziesiąt lat!

Multimedia

Co by było, gdyby historia opowiadana w serialu "Gra o tron" potoczyła się zupełnie inaczej, a bohaterowie doczekali na naszych oczach podeszłego wieku? Jak z siwizną wyglądałby Jon Snow, a ze zmarszczkami Cersei Lannister? Na czyim wyglądzie upływające lata nie odbiły swojego piętna? Z pomocą przychodzi zyskująca ostatnio na popularności aplikacja FaceApp!

Nowe seriale fantasy. Poznaj 12 potencjalnych hitów w klimacie "Gry o tron"! Zobacz więcej

W mediach społecznościowych zapanowała ostatnio moda na przerabianie swoich zdjęć tak, aby w kilka sekund stać się o kilkadziesiąt lat starszym. Swoje zdjęcia ochoczo przerabiają już gwiazdy filmów i seriali. My postanowiliśmy przetestować apkę na bohaterach serialu "Gra o tron".

Zobaczcie w galerii, jak wyglądaliby bohaterowie "Gry o tron", gdyby w serialu pozwolono im się zestarzeć! Kogo z Westeros najbardziej nadszarpnął tzw. ząb czasu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×