"Gra o tron". Co stało się z ciałem Daenerys? Antropolog analizuje zachowanie Drogona!

Śmierć Daenerys, która zginęła z ręki Jona w finale serialu "Gra o tron" wciąż budzi spore zainteresowanie. Doszło nawet do tego, że o analizę zachowania Drogona poproszono sądową antropolog. Co stało się z ciałem Daenerys? Dla fanów tej postaci nie mamy dobrych wieści.

Multimedia

"Gra o tron" śmierć Daenerys

W finale "Gry o tron" zobaczyliśmy następstwa ataku Daenerys (Emilia Clarke) na Królewską Przystań. Po tym, jak królowa doszczętnie spaliła stolicę, Tyrion (Peter Dinklage) oraz Jon (Kit Harington) zdali sobie sprawę, że powinni powstrzymać ją za wszelką cenę, nim zrujnuje resztę Westeros. Matka Smoków zginęła w Czerwonej Twierdzy, od śmiertelnego ciosu w serce, który zadał Jon. Ciałem Matki Smoków od razu zaopiekował się Drogon, który po zniszczeniu Żelaznego Tronu odleciał z nim w nieznane.

Kto wygrał serialową grę o tron i zasiadł na Żelaznym Tronie?Zobacz więcej

Od finału "Gry o tron" minęło już kilka tygodni, ale fani serialu wciąż analizują jego zakończenie. Co stało się z ciałem Daenerys? O analizę zachowania smoka poproszono antropologa sądowego. Doktor Carolyn Rando w rozmowie z The Huffington Post UK przyznała, że Drogon mógł zjeść Daenerys. Na potwierdzenie tej tezy specjalistka przywołała kilka przykładów z życia wziętych m.in. sytuację, w której samotna osoba umiera w domu, a jej zwierze nie ma dostępu do jedzenia, przez co po pewnym czasie, (kiedy próby zwrócenia na siebie uwagi nie przynoszą rezultatu) decyduje się skonsumować ciało właściciela.

Znam taki przypadek, że zwierzaki zjadły całego właściciela. Zazwyczaj jest jednak tak, że najpierw zjadają to, co znajdą w domu i dopiero potem zabierają się za właścicieli - tłumaczy Carolyn Rando w rozmowie z The Huffington Post UK.

Sądowa antropolog przyznała jednak, że jest wielką fanką „Gry o tron”, dlatego chce wierzyć, że Drogonem kierował raczej smutek po stracie matki, a nie głód.

A co wy sądzicie o analizie przeprowadzonej przez doktor Carolyn Rando? Też uważacie, że Drogon mógł zjeść ciało Daenerys?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×