"Gra o tron". David Benioff i D.B. Weiss chcą dołączyć do ekipy serialowego "Władcy Pierścieni"?!

Przyszłość Davida Benioffa i Dana Weissa po zakończeniu "Gry o tron" rysuje się w ciemnych barwach? Serial „Confederate”, nad którym oboje pracowali raczej zostanie anulowany. David Benioff i Dan Weiss nie tracą jednak czasu. Według nieoficjalnych informacji twórcy "Gry o tron" chcą dołączyć do ekipy serialowego "Władcy Pierścieni" Amazona.

Multimedia

David Benioff i Dan Weiss odchodzą z HBO

David Benioff i Dan Weiss mieli realizować dla HBO serial „Confederate”, czyli alternatywną wersję historii, w której Południe w trakcie wojny secesyjnej odłączyło się od Unii, tworząc w ten sposób nowy kraj. Twórcy "Gry o tron" zażądali jednak zbyt dużych pieniędzy i projekt zostanie najpewniej skasowany.

Jak podawał w ubiegłym tygodniu The Hollywood Reporter David Benioff i Dan Weiss chcieli podpisać z HBO nowy kontrakt opiewający na 200 milionów dolarów, czym mieli przebić wartość kontraktu twórców „Westworld”. HBO jednak się nie zgodziło i tym samym przyszłość scenarzystów "Gry o tron", jak ich dalsza współpraca z amerykańską stacją zawisła na włosku.

Amazon prezentuje ekipę, która będzie odpowiadać za serial. Wśród nich twórcy "Gry o tron i "Breaking Bad"Zobacz więcej

David Benioff i D.B. Weiss będą tworzyć serialowego "Władcę Pierścieni"?

David Benioff i Dan Weiss nie tracą jednak czasu i szukają już dla siebie kolejnej "stajni". Według nieoficjalnych informacji twórcy "Gry o tron" prowadzą już rozmowy z serwisem Amazon, ponieważ chcą dołączyć do ekipy serialowego "Władcy Pierścieni". Współpracą z duetem zainteresowany jest też podobno Netflix, ale Amazon dysponuje obecnie większym budżetem.

Nowe seriale fantasy. Poznaj 12 potencjalnych hitów w klimacie "Gry o tron"! Zobacz więcej

Przypominamy, że showrunnerami i zarazem scenarzystami serialowego "Władcy Pierścieni" zostali JD Payne i Patrick McKay. Wśród producentów jest już Bruce Richmond i Bryan Cogman, którzy pracowali wcześniej nad "Grą o tron". Na razie nie wiadomo, jaką funkcję przy produkcji serialowego "Władcy Pierścieni" negocjują Benioff i Weiss. Duet, który odpowiadał za "Grę o tron" już niebawem rozpocznie też pracę nad trylogią "Gwiezdnych Wojen" dla Disney'a.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×