"Gra o tron". Emilia Clarke szczerze o wątku Daenerys. Padły mocne słowa: Gdzie miałaby iść do k***y nędzy?

Emilia Clarke, czyli niezapomniana Daenerys z "Gry o tron" w książce Jamesa Hibberda "Fire Cannot Kill A Dragon" powiedziała, co tak naprawdę myśli o zakończeniu kultowego serialu HBO. Padły mocne słowa!

Multimedia

Emila Clarke nadal bardzo emocjonalnie podchodzi do zakończenia serialu "Gra o tron". Aktorka spędziła na planie produkcji HBO niemal 10 lat - emocje są więc uzasadnione. W książce Jamesa Hibberda "Fire Cannot Kill A Dragon" Clarke zdradziła, co sądzi o wątku swojej postaci i jej transformacji z szlachetnej przywódczyni w "szaloną królową".

Po dziesięciu latach pracy nad serialem to było logiczne, bo dokąd, do k***y nędzy miałaby jeszcze pójść? To logiczny ciąg zdarzeń... Ona jest Targaryenem. Dzieciństwo i wychowanie tak bardzo wpływają na twoje życiowe wybory. Ona wychowała się sądząc, że Żelazny Tron jest jej jedynym celem. To mówi wszystko o niej: "Zrobiłam to dla swojej rodziny, dla całego swojego świata, przybyłam tam i zwyciężyliśmy". Żaden członek jej rodziny nie umarł na próżno. Jej życie nie poszło na marne. Jej walka też. Była tak bliska spełnienia oczekiwań, czego wszyscy potajemnie pragniemy. To odgrywa ważną rolę w tym, dlaczego ona tam się wybiera. Ale skoro powiedziałam wszystko, co właśnie powiedziałam to... Stoję przy Daenerys. Popieram ją! Nie mogłabym inaczej - powiedziała aktorka.

Kto wygrał serialową grę o tron i zasiadł na Żelaznym Tronie?Zobacz więcej

Serialowa Daenerys zginęła z ręki Jona (Kit Harington) w finale serialu "Gra o tron". Od razu zaopiekował się nią Drogon, który po zniszczeniu Żelaznego Tronu, odleciał z jej ciałem w nieznane. Co z nim zrobił? Zagadkę próbowali rozwiązać nie tylko fani, ale również antropolodzy, którzy sugerowali, że smok zjadł swoją panią. Emilia Clarke uważa z kolei, że Drogon latał z ciałem Daenerys dopóki się ono nie rozłożyło.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • KeeIt GREAT THIS (gość)

  Thanks to everyone who has been sent to the 14th century, the only way

  19.10.2020 20:02
 • KeeIt GREAT THIS (gość)

  Thanks, I am a man who has a lot of the 11th. I am looking for. If you are not the 51292617

  19.10.2020 20:01
 • Chiken0 (gość)

  Nie ma sensu komentować. To tylko film.

  19.10.2020 19:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×