"Gra o tron". George R. R. Martin dementuje podany wcześniej tytuł prequela! Autor pospieszył się z informacją o "Długiej Nocy"? [ZDJĘCIA]

George R. R. Martin ostatnio mimochodem użył tytułu prequela "Gry o tron". Teraz temu zaprzecza! "Moja wina, moja wina, moja wina" - napisał na swoim blogu autor. Czy zdradził coś więcej o nowej produkcji HBO?

Multimedia

"Gra o tron" - tytuł prequela jest już znany? Co na to George R. R. Martin?

"Gra o tron" oraz produkcje z nią związane nieustannie budzą emocje. Ostatnio Internet obiegła informacja, że autor powieściowego pierwowzoru zdradził tytuł szykowanego przez HBO prequela. Miała to być "Długa Noc" nawiązująca do opisywanych wydarzeń: Ery Herosów i Białych Jeźdźców. George R. R. Martin postanowił teraz zdementować tę informację, zamieszczając na swoim blogu krótkie wyjaśnienie.

HBO poinformowało mnie, że pilot Jane Goldman nie jest (jeszcze) zatytułowany "Długa Noc". Jest to zdecydowanie tytuł, który preferuję, lecz teraz, oficjalnie pilot wciąż jest "Niezatytułowany". Tak więc... moja wina, moja wina, moja wina.

Gwiazdor serialu "Poldark - Wichry losu" w prequelu hitu HBO. Kogo zagra? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pisarz w swoim wpisie na blogu dodaje też, że prace nad pilotem spin-offa "Gry o tron" wciąż trwają, włącznie z castingami. -Chciałbym powiedzieć Wam więcej, ale nie powinienem - przeprasza w dalszej części wypowiedzi. Czy twórcy i HBO zdecydują się na proponowany przez niego tytuł?

Autor w swoim wpisie poinformował również, że wciąż pracuje nad kolejnym tomem "Pieśni Lodu i Ognia". Przypomnijmy, że Martin odgrażał się w swoim stylu, iż za każde pytanie o nową część, zabije jednego ze Starków. Najszybciej w ręce czytelników trafi "Ogień i krew" opowiadające o czasach sprzed 300 lat od wydarzeń z "Gry o tron". Widzowie, na 8. sezon muszą poczekać do pierwszej połowy 2019 roku.

Po więcej szczegółów na temat serialu "Gra o tron" sięgnij tutaj.

Jak będzie wyglądał początek finałowego sezonu? Twórcy ujawniają szczegóły! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×